آی اسپورت - بالاخره سامی اتوئو هم تصمیم گرفت تا در ۳۸سالگی از زمین فوتبال خداحافظی کند. بعد از خداحافظی مهاجم تیم ملی کامرون، تنها 4بازیکن که تجربه حضور در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه را داشتند، هنوز از دنیای توپ گرد جدا نشده اند و کماکان به فوتبال و حیات حرفه ای شان ادامه می دهند.
جیجی بوفون
مهمترین بازیکن این فهرست جیجی بوفون است؛ کسی که هنوز کیفیت خودش را حفظ کرده و در قهرمان لیگ ایتالیا بازی می کند. بوفون 5جام جهانی را تجربه کرده و احتمالا در پایان فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.
شینجی اونو
این بازیکن ژاپنی ۳۹ ساله که در سال ۲۰۰۸ از تیم ملی کشورش کنار رفت هنوز در فوتبال باشگاهی فعال است و برای رایوکو در لیگ دسته دو ژاپن بازی می کند. اونو تجربه بازی در بوندسلیگا را هم دارد و طی سالهای 2007 تا 2010 برای بوخوم بازی کرد.
لی دونگ گوک
این کره ای ۴۰ ساله نیز همچنان برای تیم چونبوک هیوندای کره جنوبی بازی می کند. او گل دوم کره را در برتری ۲ بر یک برابر ایران در جام ملت های ۲۰۰۰ لبنان به ثمر رساند و یکبار در سال ۲۰۰۶ دروازه ایران را در جریان شکست ۴ بر ۳ برابر تیم برانکو باز کرد. مهاجم کره ای دوفصل هم در میدلزبورو حضور داشت.
حسین عبدالغنی
مدافع چپ تیم ملی عربستان که این روزها در الاهلی عربستان شاگرد برانکو ایوانکوویچ است، یکی دیگر از چهار بازیکنی است که هنوز فوتبال بازی می کند و نتوانسته رضایت به خداحافظی بدهد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار