مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهادت عامل جاودانی اقدامات سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شد و راه و خط ماندگاری او را تضمین کرد.

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی، شهدای جبهه مقاومت و سانحه هوایی در رواق کوثر حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) افزود: شهادت این سردار سبب انسجام و اتحاد جبهه مقاومت شد و این مقاومت مستحکمتر ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تشییع پیکر شهید سلیمانی در کشور و بویژه در مشهد بی نظیر بود ادامه داد: خون این شهید سبب شد اتحاد و همبستگی در ایران بیشتر شود. با رفتن این بزرگان مکتب آنان می ماند همانگونه که مکتب حضرت امام حسین (ع) پس از سال ها ادامه دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا از سال ها قبل به دنبال شهادت سردار سلیمانی بود و زمانی این شهید بزرگوار به شهادت رسید که خون شهدای ایرانی و عراقی به هم پیوند خورد و باعث انسجام و همبستگی ۲ کشور گردید.
وی افزود: انسان با رفتار و عمل می تواند خود را در دل مردم جا کند و امثال شهید حججی ها و حاج قاسم که در دل مردم جا دارند سرباز ولایت بودند و این امر نشان می دهد شهدا مطیع امر ولایت بودند.
وی ادامه داد: شهید سلیمانی درک درست و به موقع از مواضع و اطاعت از رهبری داشت و در انجام تکلیف هیچگاه کوتاه نمی آمد و به آن عمل می کرد.
بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار