تارکان خواننده محبوب که ترک تبار آلمانی است و در این کشور به دنیا آمده است در سال ۲۰۱۶ با یکی از طرفدارانش به نام پینار دیلک ازدواج کرده و ثمره این ازدواج یک دختر می باشد که این خواننده بسیار او را دوست دارد و تا کنون صورت دخترش را به طور کامل به هوادرانش نشان نداده است. تارکان در بین ایرانی های ترک زبان نیز بسیار مشهور می باشد. در ادامه عکس های تارکان خواننده مشهور ترکیه ای به همراه همسر و دخترش را در نیک صالحی مشاهده کنید
عکس های تارکان خواننده ترک
تارکان با نام اصلی تارکان توت اوغلو در ۱۷ اکتبر ۱۹۷۲ در شهر آلتزی، آلمان غربی متولد شد. پدرش علی توت اوغلو و مادرش نشه قهرمان زاده هر دو ترک هستند.
کودکی تارکان
تارکان خواننده ترک
تارکان یک برادر ناتنی به نام آدنان و دو خواهر ناتنی به نام های گلیه و نوری از ازدواج او مادرش دارد، او همچنین یک برادر بزرگتر به نام هانان و یک خواهر کوچکتر به نام هانتان دارد. لازم به ذکر است که ثروت این خواننده مشهور را حدود ۲۱۵ میلیون دلار تخمین زده اند.
عکس های جدید تارکان
تارکان و دخترش
عکس های تارکان در روز عروسی اش
تارکان در ۱۹ سالگی با مدل فرانسوی ژولیت رابطه ای را آغاز کرد که دو سال به طول انجامید، او در سال ۱۹۹۴ با الیف دائدویرن نامزد شد این دو در سال ۹۶ از هم جدا شدند. او در سال ۲۰۰۱ با بیلگه اوزترک نامزد شد و در حالیکه انتظار می رفت این دو با هم ازدواج کنند آن ها در سال ۲۰۰۸ از هم جدا شدند.
عروسی تارکان خواننده ترک
همسر و دختر تارکان
سرانجام او در آلمان با طرفدار خود نام پینار دیلک در باغی مراسم ازدواج خود را برگزار کرد
همسر ۳۰ ساله او در دویسبورگ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار