با روش های سنتی دندان هایتان را مثل برف سفید کنید/ کدام درد های قفسه سینه خطرناک هستند؟/ خداحافظی با خشکی لب با روغن کرچک

ایلنا چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۷

روغن نارگیل برای لب های خشک بسیار خوب است. جذب آن احتیاج به زمان دارد و بهترین زمان استفاده از آن قبل از خواب است تا صبح هنگام لب های شما زیبا شود.
به گزارش ایلنا، در این گزارش جدیدترین دانستنی های روز پزشکی که هر روز با آن سر و کار دارید، را دنبال می کنیم.
بهترین راهکار برای خلاص شدن از نفخ های شکمی
اگر از دندان مصنوعی استفاده می کنید ممکن است در شما نفخ ایجاد می شود پس با دندانپزشک مشورت کنید و از مناسب بودن آنها اطمینان حاصل کنید، همچنین عصبانیت و اضطراب می تواند موجب بلع مقدار بیشتری هوا شوند که ایجاد نفخ را به همراه دارد.
بهتر است مواد غذایی که مصرف می کنید را به صورت روزانه و با اشاره به وعده غذایی مصرف شده یادداشت کنید، با این کار می توانید بعد از چند هفته یا چند ماه، لیستی از مواد غذایی که علائم نفخ در بدن شما را بیشتر می کنند؛ تهیه کنید.
روش های سنتی برای داشتن دندان هایی سفید اعتدال در استفاده از مسواک لازم است اما در به کار بردن مسواک هم نباید افراط کرد، افراط در استفاده از مسواک موجب تحلیل بافت دندان و لثه می شود که امری بسیار خطرناک است.
بهترین مسواک گیاهی، مسواکی است که با وجود تلخی، قبضی نیز داشته باشد مثل چوب اراک یا چوب درخت زیتون که به سبب قوت قابضه، دندان و لثه را تقویت می کنند و به واسطه تلخی اش فضلات را به تحلیل می برد.
همچنین مالیدن نمک با عسل به دندان ها آنها را تقویت می کند و ترکیب سرکه انگور یا سیب و عسل نیز ضد عفونی و سفید کننده است؛ شستن دندان ها با ترکیبی از کف دریا و نمک برای سفید کردن دندان و تقویت لثه بی نظیر است.
تاثیر روغن های طبیعی در سلامت پوست
برای رفع چروک های زیر چشم می ...

سرخط اخبار