استاندار مرکزی گفت: خوشبختانه با اعمال محدودیت های در نظر گرفته شده، موارد فوتی کاهش ۲۰ درصدی داشته است، به طوری که از ۸۳ مورد فوتی در هفته پایانی آبان ماه به ۶۷ مورد در هفته اول آذرماه رسیده ایم.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، سید علی آقازاده، استاندار مرکزی، شامگاه روز گذشته، هفتم آذر ماه در گفت و گویی تلویزیونی شبکه استانی آفتاب، در تشریح ارزیابی محدودیت های اعمالی در شرایط کرونایی، از همکاری مردم در اجرای طرح یاد شده در هفته گذشته ابراز رضایت مندی کرد و گفت: تمامی دریافت ها، مشاهدات و اخبار نشان از مدیریت خوب و مطلوب مردم در اجرای طرح دارد.
وی اظهار کرد: فرمانداران، دانشگاه علوم پزشکی، پلیس راه و نیروی انتظامی، اعضای شورای تأمین و اعضای بسیج در اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی خوب عمل کردند. عملکرد استان در هفته گذشته بسیار رضایت بخش بود و مردم به خوبی مدیریت داشتند به طوری بیش از ۹۰ درصد گزارش ها موفق آمیز بودن طرح را نشان می دهد.
آقازاده با بیان اینکه آمار موارد مثبت مبتلایان به ویروس کرونا در هفته اول آذر ماه نسبت به هفته چهارم آبان ماه نشان از کاهش 14 درصدی دارد، اضافه کرد: آمارها از حدود ۱۸۶۰ نفر هفته پایانی آبان ماه به ۱۴۱۰ نفر در هفته اول آذر ماه رسیده است و همچنین موارد بستری با ۳۷ درصد کاهش ۲۲۷ نفر است.
وی ادامه داد: خوشبختانه در موارد فوتی 2۰ درصد کاهش داشتیم، به طوری که از ۸۳ مورد فوتی در هفته پایانی آبان ماه به ۶۷ مورد در هفته اول آذرماه رسیده ایم، البته نتیجه این همکاری مردم در هفته گذشته دو هفته دیگر مشخص خواهد شد، ولی به نظر می رسد آمار خوبی را در هفته آینده از عملکرد مردم در هفته گذشته گزارش دهیم.
استاندار مرکزی در پایان گفت: ادارات دولتی تمام شهرهای قرمز همچون اراک و ساوه، منهای ادارات خدمات رسان و بانک ها، هفته آینده تعطیل هستند. امیدست بتوانیم با همکاری ۱۰۰ درصدی مردم طی دو هفته آینده، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار