خبرگزاری بسیج: مدیرعامل کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگران به همراه شورای مرکزی با علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگران ، محمد فتحی مدیرعامل کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگران به همراه شورای مرکزی با علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش طی نشستی دیدار و گفت و گو کردند.
در ابتدای این نشست اعضای هیات مدیره ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند معاون پرورشی و فرهنگی و سپس به معرفی خود نیز پرداختند.
مدیرعامل کانون فرهنگیان شاهد و ایثارگران ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت ها و اهداف کانون بیان کرد: این کانون تمام ظرفیت و توانایی خود را در جهت حفظ و نشر فرهنگ گرانبهای ایثار و شهادت را با توان و قدرتمند دارد.
وی افزود: این کانون، اولین کانون در حوزه آموزش و پرورش بعد از 40 سالگی انقلاب اسلامی با مجوز وزارت کشور و در گام دوم انقلاب، فرزندان شهداء ، جانبازان، ایثارگران و فرهنگیان کشور می توانند در این کانون عضو بوده و میراث داران این نظام و مرزبوم باشند.
محمد فتحی در این رابطه اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های موجود درکانون فرهنگیان شاهد و ایثارگران در زمینه های مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی، تسهیلات بانکی، جذب و توسعه سرمایه انسانی، برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری، آموزشی و پژوهشی، آسیب های اجتماعی و مشاوره خانواده، رسانه و فضای مجازی، تولیدات سمعی و بصری و ... اعلام آمادگی نمودند.
علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در این نشست اظهار کرد: یکی از خلاء های آموزش و پرورش اجتماع فرهنگیان شاهد و ایثارگران در سطح کشور نیز بود که با یاری خداوند و تلاش مضاعف اعضای هیات مدیره این کانون به ثبت رسمی وزارت کشور رسیده و پرچم دار این جمع عظیم بوده و در راستای فرهنگ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار