شهروز سخنوری، ملقب به الکس سال ۹۰ و بعد از دیپورت شدن از دوبی، به همراه مادر و یک دختر دیگر معروف به «مانلی» اقدام به تأسیس باند اسکورت دختران ایرانی کرد.

سرانجام بعد از ۳ سال کار اطلاعاتی پیچیده، «الکس»، سرکرده باند قاچاق و فروش دختران ایرانی در مالزی به همراه دختری به نام مانلی دستگیر و به ایران منتقل شدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرکرده این باند مخوف با استفاده از دختران ایرانی و بهره کشی جنسی از آن ها، ثروت میلیاردی برای خود رقم زده بود. درآمد وی از فروش هر دختر ایرانی ماهانه ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان بود.
شهروز سخنوری کیست؟
شهروز سخنوری، ملقب به الکس سال ۹۰ و بعد از دیپورت شدن از دوبی، به همراه مادر و یک دختر دیگر معروف به «مانلی» اقدام به تأسیس باند اسکورت دختران ایرانی کرد.
شهروز سخنوری پیش از سال ۹۰ مقیم آمریکا بود که به علت فعالیت های غیرقانونی از این کشور دیپورت و مدتی در دوبی ساکن شد.
او از دوبی نیز به علت ارتکاب جرایمی مانند تجاوز به زنان و دختران دیپورت شد تا به ایران بازگردد.
مانلی دست راست الکس، در مورد علت دیپورت شهروز سخنوری از دوبی می گوید: «الکس به همراه چند تن دیگر در دوبی اقدام به گروگانگیری اعضای یک خانواده کردند. آن ها جلوی چشم پدر خانواده به مادر خانواده و دختر آن ها تجاوز و سپس پدر را اتو کردند. الکس به خاطر این کار ۶ ماه زندانی و بعد هم دیپورت شد.»
الکس بعد از بازگشت به ایران با مانلی دوست شد تا به همراه مادرش و مانلی شبکه مخوف خود را پایه گذاری کند.
کد ویدیو
دانلود
فیلم اصلی
شهروز سخنوری و همسرش مانلی مسئول باند سازمان یافته قاچاق دختران ایرانی
تأسیس اسکورت ایرانی
الکس با تهیه چند عکس برهنه از مانلی و ارسال آن برای دوستان خود در خارج از کشور مقدمات سفر مانلی و مادرش به دوبی را فراهم کرد.
سرانجام در سال ۹۱ مانلی و ...

عناوین مهم خبری