فرشید اسماعیلی جزو بازیکنانی است که این فصل هرگز نتوانسته به اندازه کافی در ترکیب اصلی تیم استقلال به میدان برود.

خبر ورزشی: فرشید اسماعیلی جزو بازیکنانی است که این فصل هرگز نتوانسته به اندازه کافی در ترکیب اصلی تیم استقلال به میدان برود.
فرشید اسماعیلی فوتبالیستی است که در پست خود نقش اساسی در ترکیب خط هافبک استقلال بازی می کند ولی تقریباً در یک سوم رقابت های این فصل غیبت داشته است. او قطعاً به واسطه بازی های تأثیرگذارش در ترکیب استقلال می توانست جزو مهم ترین نفرات در رقابت های آسیایی باشد ولی در آن رقابت ها نیز حضور نداشت! مصدومیت بخش اصلی این دوری ها بوده است.
فرشید اسماعیلی؛ تنها ۱۰۶۱ دقیقه!
فرشید اسماعیلی که فصل قبل در ارسال پاس گل برای بازیکنان تیم استقلال یکی از مهم ترین نفرات بود و به دلیل بازیسازی هایش در محدوده پشت محوطه جریمه از عناصر اصلی تیم استقلال در ایجاد موقعیت گل محسوب می شد در این فصل از رقابت های لیگ برتر و در ۲۱ هفته ای که تاکنون برگزار شده فقط در ۱۵ بازی به مدت ۱۰۶۱ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است.
تنها ۵ مصاف ۹۰ دقیقه ای!
اسماعیلی در ۱۵ بازی که در لیگ برتر به زمین رفته فقط ۵ مسابقه را به طور کامل بازی کرده است. نفت مسجدسلیمان، ذوب آهن (دور رفت)، گل گهر سیرجان (دور رفت)، پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان تنها مسابقاتی بوده که فرشید ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشته است!
۸ مسابقه در ترکیب اولیه
این بازیکن در ۱۰ دیدار دیگری که در لیگ برتر برای استقلال به میدان رفته در ۸ مسابقه از ابتدا در ترکیب اصلی به زمین رفته ولی تعویض شده است. او در دو دیدار مقابل ذوب آهن و گل گهر سیرجان در دور برگشت نیز به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفته است!
حضور کامل در جام حذفی
با توجه به اینکه استقلال در جام حذفی فقط در دو دیدار ...

عناوین مهم خبری