مأموریت ستاد باید در قالبی متفاوت و از جنبه های فرهنگی و اجتماعی بازنگری شده و فعالیت نماید تا به هرگونه تهدیداتی به صورت مدیریت شده دف

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، جلسه اعضای ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت استان با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
محسن ایرانزاد دبیر ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت استان فعالین این ستاد را رزمندگان جبهه سلامت دانست و اظهارداشت: به محض اعلام آمادگی، اهالی، معتمدین و خیرین هر منطقه از تبریز و شهرستان های استان در آن محله و منطقه حضور یافته و ستاد تشکیل دادیم.
وی با بیان این که هدف اصلی ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت استان ایجاد فرهنگ خیر خواهانه بود، افزود: ستاد وظیفه خود را فراتر از توزیع سبدهای معیشتی می دید و به همین جهت نیز توانستیم با مشارکت مردم و خیرین از کسانی که معیشت آنان از بیماری کرونا آسیب دیده بود دستگیری نماییم.
ایرانزاد مساجد، هیئات و متدینین را بازوان پرتوان ستاد برشمرد و به مناطقی از سطح تبریز که ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت استان دفتر ایجاد کرده بود اشاره کرد و گفت: آخماقیه، آناخاتون، باغ معروف، سرخاب، شهرک سهند، طالقانی، عباسی، قراملک، مارالان، شهرک امام و طرلان دره سی از جمله مناطق نسبتاً محرومی بود که دفاتر ستاد در آن فعال بودند.
وی به نحوه توزیع بسته های معیشتی توسط ستاد پرداخت و گفت: ستاد مقرر کرده بود تا به ازای هر میزان کمکی که از مناطق جمع می شود، همان میزان نیز روی بسته های معیشتی آنان قرار داده و به مردم نیازمند اهدا کنند، اما فعالیت دفاتر ستاد به حدی مطلوب بود که بعضاً تعداد بسته های آنان از ستاد مرکزی بیشتر می شد، برای مثال مارالان 5 هزار بسته توانسته بود جمع آوری کند، در حالی که ستاد مرکزی تنها توانست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار