سمیعی: تمام ارکان باشگاه پرسپولیس در کنار میناوند می مانند

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۴۶
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت که تمامی ارکان این باشگاه در کنار پیشکسوت خود می ماند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی ظهر امروز (پنجشنبه) با حضور در بیمارستان لاله تهران، جویای شرایط درمان مهرداد میناوند شد.
سمیعی در این خصوص گفت: میناوند یکی از چهره های سرشناس و دوست داشتنی فوتبال ایران به شمار می رود که همیشه تعصب خود به پرسپولیس و تیم ملی را ثابت کرده است. دیدن مهرداد روی تخت بیمارستان با آن روحیه خوبی که دارد، واقعاً سخت است.
دکتر هاشمیان: میناوند در کما نیست اما زجر تنفسی دارد
وی ادامه داد: در یکی دو روز گذشته به صورت مداوم از طریق دوستانم در بیمارستان لاله و همچنین تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس، به خصوص افشین پیروانی که مدیر تیم ماست، در جریان درمان میناوند قرار گرفتم. احساس وظیفه کردم که خودم به بیمارستان بیایم و از نزدیک با کادر درمانی او صحبت کنم. در بیمارستان با همسر و خواهر مهرداد و همچنین دوستان او از جمله علی کریمی، بهنام ابوالقاسم پور و محمدرضا مهدوی هم گفت وگوهایی داشتم.
سمیعی افزود: به عنوان مدیر باشگاه از تیم پزشکی بیمارستان لاله درخواست کردم به علت جایگاه مهرداد در فوتبال ملی این کشور، با دقت نظر و تلاش بیشتری شرایط درمانی او ادامه یابد. آقایان دکتر لطفی و دکتر هاشمیان، توضیحاتی از وضعیت میناوند در روزهای گذشته و امروز (پنجشنبه) دادند و درخصوص ریسک های ممکن هم صحبت کردیم. از دکتر لطفی و همکارانش درخواست کردم هر کجا به کمکی نیاز بود، به ما اطلاع بدهند. تمام ارکان باشگاه در کنار میناوند و خانواده او می ماند تا این چهره سرشناس فوتبال کشورمان، بار دیگر سلامتی خود را به دست بیاورد.
او همچنین تأکید کرد: من از مردم کشورمان می ...

سرخط اخبار