فرش ماشینی از ضروری ترین لوازمی است که در منزل هر ایرانی استفاده می شود و از آنجایی که فرش های ماشینی قیمت نسبتا قابل توجهی دارند به صورت سالانه قابل تعویض نیستند و به عنوان کالای دیر مصرف تلقی می شوند؛ به همین دلیل کیفیت فرش انتخابی بسیار مهم است.
با این وجود قیمت فرش های ماشینی به صورت سالانه افزایش زیادی نداشته و نسبت به سایر کالاها رشد کمتری دارد. برای خرید فرش ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب باید موارد متعددی را در نظر گرفت از جمله این موارد، شرکت فرش ماشینی است. شرکت فرش ماشینی آریامهر از دستگاه های پیشرفته و الیاف مرغوب در بافت فرش ماشینی استفاده می کند و با توجه به کیفیت بالایی که فرش های تولید شده در کارخانجات این شرکت دارند اما دارای قیمت مقرون به صرفه و مناسبی هستند.
با توجه به تعدد شرکت های فرش ماشینی و بالطبع افزایش کارخانه و تولید فرش های ماشینی، شرکت ها در تلاشند تا تنوع بیشتری از انواع فرش و طرح ها را ارائه داده و با قیمت مناسبی که تعیین می کنند مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کنند.
تنوع انواع فرش و طرح
انواع فرش هایی که اکثر کارخانجات تولید می کنند به صورت فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه است که هرکدام از اینها ویژگی های خاص خود را دارند. از جمله این ویژگی ها طرح هایی است که در بافت انواع فرش به کار می رود. در طراحی نقشه و طرح فرش 700 شانه و 1000 شانه اغلب از طرح های سنتی استفاده می شود و با توجه به قیمت ارزانتری که نسبت به دو نوع دیگر داشته، فروش بیشتری دارند. فرش های 1200 شانه و 1500 شانه با توجه به تراکم بالاتر شبیه فرش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار