روشی آسان برای مقابله با پرخوری عصبی/ با خوابالودگی بهاری چه کنیم؟/ التهابات پوستی را با پیاز رفع کنید

باشگاه خبرنگاران دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۴

از نظر طب سنتی ذوب شدن اخلاط موجود در بدن خواب آلودگی در فصل بهار می شود؛ برای خلاصی از این خواب آلودگی باید راهکارهایی را به کار گیریم.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران ؛ حوزه کلینیک در نظر دارد تازه ترین دانستنی های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
بنا بر تحقیقات دانشمندان به طور قطع بین دو عامل گرمایش زمین و تاثیر آنتی بیوتیک ها ارتباط مستقیم وجود دارد، پس با افزایش گرمای کره زمین توان تأثیرگذاری دارو های آنتی بیوتیک کاهش می یابد و سلامت تعداد بی شماری از انسان ها در معرض خطر قرار می گیرد؛ خطر برخی کشور های حوزه مدیترانه را تهدید می کند زیرا در صورت تداوم گرمایش زمین مردم این مناطق با بیماری های مهلک تر و خطرناک تری مواجه خواهند بود.
کدو تنبل یکی از پرخاصیت ترین خوراکی های موجود در زمین است و فواید بسیاری برای بدن فرد مصرف کننده دارد؛ مصرف دانه های کدو تنبل باعث تقویت سیستم ایمنی می شود، دانه های کدو تنبل حاوی مقدار قابل توجهی روی و ویتامین E است که بر حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان نقش اساسی دارد، از این رو، مصرف این دانه ها می تواند به سیستم ایمنی بدن کمک کند.
شاید مواد غذایی زیادی وجود داشته باشند که محتوای ویتامین E آن ها بیشتر از دانه های کدو تنبل است، این دانه ها انواع مختلفی از این ماده مغذی شامل آلفا-توکوفرول، گاما-توکوفرول، دلتا-توکوفرول، آلفا-توکومونوئنول و گاما-توکومونوئنول را ارائه می کنند که به تقویت سلامت پوست کمک می کنند؛ این ماده بر بهبود سلامت چشم ها هم موثر است و ماهیچه ها را سالم تر نگه می دارد؛ همچنین دانه های کدو تنبل حاوی ترکیب پروتئینی قوی، چربی ...

سرخط اخبار