مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه از تعطیلی کتابخانه های عمومی این استان تا 22 فروردین ماه خبر داد.

معصومه حسنی خونسار امروز در گفت وگوبا خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: ادامه فعالیت کتابخانه های عمومی پس از 20 فروردین ماه منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تعلیق طرح فاصله گذاری اجتماعی است.
وی ادامه داد: با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، کتابخانه های عمومی سراسر کشور و استان کرمانشاه تا شنبه، 22 فروردین ماه تعطیل اعلام شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: از سوم اسفند تاکنون و در پنج مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه های عمومی نیز تعطیل شده اند.
وی گفت: بر این اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه های عمومی و با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، روند ضدعفونی کردن کتابخانه های عمومی کشور آغاز شد تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح، در زمان مقتضی کتابخانه های عمومی خدمت رسانی به مردم را از سر بگیرند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار