هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی یزد گشایش یافت

بسیج نیوز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴
هفتمین نمایشگاه علوم قرآنی یزد قبل از ظهر امروز با حضور آیت الله «محمدرضا ناصری» امام جمعه و «محمدعلی طالبی» استاندار یزد در حسینیه صاحب الزمان محمودآباد یزد یزد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، ظهر امروز با حضور آیت الله محمد رضا ناصری یزدی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان هفتمین نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی در حسینیه صاحب الزمان محمود آباد یزد به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.
مجید جوادیان زاده در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با بیان اینکه نمایشگاه علوم قرآنی یزد شامل سه بخش است اظهار داشت: وجود ۴ هزار عنوان در موضوعات مختلف قرآنی و دینی با تخفیف ۵۰ درصد، حضور ۲۰ غرفه فعالیت های قرآنی و اعتقادی در راستای ارائه ظرفیت های قرآنی استان یزد و همچنین برگزاری شب شعر رمضان و گردهمایی حافظان و قاریان استان از دیگر بخش های این جشنواره است.
مدیرکل ارشاد یزد با اشاره به اینکه هفتمین نمایشگاه علوم قرآنی استان یزد تا روز ۲ خرداد ماه دایر است تصریح کرد: علاقه مندان می توانند از ساعت ۲۱ الی یک بامداد برای بازدید از این نمایشگاه حضور پیدا کنند.
وی به فعالیت های متنوع قرآنی در اداره کل ارشاد استان یزد اشاره کرد و گفت: اداره کل ارشاد استان یزد در سال های گذشته برنامه های قرآنی بسیاری را در استان برگزار کرده که مهمترین این فعالیت ها در سال قبل برگزاری جشنواره ملی نقاشی خط آیات، حضور بیش از ۸ هزار نفر در مسابقات قرآن کریم و همچنین ترویج حفظ جزء ۳۰ و حمایت از چاپ و خرید کتاب های قرآنی از جمله این برنامه ها است.
انتهای پیام/