سریال دودکش از جمله مجموعه های طنز تلویزیون به شمار می رود که همچنان جذاب و دیدنی به نظر می رسد و تماشای دوباره اش خالی از لطف نیست؛ از این رو به سراغ نگار عابدی رفتیم و با او در باره نقش افروز سخن گفتیم.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری موج، سریال دودکش از جمله مجموعه های طنز تلویزیون به شمار می رود که همچنان جذاب و دیدنی به نظر می رسد و تماشای دوباره اش خالی از لطف نیست. فیلمنامه دودکش را برزو نیک نژاد و حسن وارسته به طور مشترک نوشته اند و محمدحسین لطیفی کارگردانی اش را بر عهده داشته است. در این سریال که برای اولین بار در ماه رمضان سال 1392 روی آنتن رفت بازیگرانی همچون هومن برق نورد ، بهنام تشکر ، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی و الناز حبیبی به ایفای نقش پرداخته اند. نگار عابدی هم از جمله بازیگران سریال دودکش است که در قالب کاراکتر «افروز» در این مجموعه نمایشی نقش آفرینی کرده است.
 سریال دودکش این شب ها از آی فیلم عربی بر روی آنتن رفته و به همین مناسبت، گفت و گویی با نگار عابدی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.
با وجودی که نزدیک به هفت سال از ساخت دودکش می گذرد اما چه طنز کلامی و چه طنز موقعیت این سریال تکراری نشده و همچنان جذاب است. چرا؟
خیلی مسائل می تواند دخیل باشد. وقتی همه چیز از ریشه درست باشد نتیجه هم قابل قبول خواهد شد. زمانی که ما این سریال را کار می کردیم، برزو نیک نژاد به عنوان نویسنده فیلمنامه، مدت زیادی را برای نوشتن و پردازش قصه صرف کرده بود. بعد هم با جلساتی که با آقای لطیفی گذاشته بودند به این نتیجه رسیده بودند که اتفاقات قصه باید از دل زندگی بیرون بیاید، خیلی ساده و بدون هیچ گونه ادا و اطوار. به عبارت دیگر، قصه سریال دودکش از جنس زندگی معمولی باشد. این اتفاق کمتر در سریال ها می افتد، به خصوص در ژانر طنز .
از سوی دیگر، همکاری و همدلی همه عوامل و یک سو شدن سلایق و درک متقابل از ...

سرخط اخبار