دبیر اجرایی خانه کار گر استان زنجان خبرداد:

تعدیل ۶۰ نفر از نیروی کار روغن نباتی جهان/ جبران خسارت های جامعه کارگری غیر ممکن شده است

لوگوی ایلنا ایلنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۱

دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان، از تعدیل ۶۰ نفر از نیروی کار کارگران روغن نباتی جهان زنجان داد و گفت: دستگاه های متولی دولتی به مشکلات کارگران روغن نباتی جهان ورود کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اصغر نجاری، در بازدید رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان زنجان، از خانه کارگر، با اشاره به از دست رفتن سه هزار فرصت شغلی اخیر در استان زنجان، اظهار داشت: بیش از 2700 بیمه بیکاری نیز در حوزه کار و کارگری صادر شده است.
دبیر اجرایی خانه کار گر استان زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر سر پا نگه داشتن صنعت در شرایط کنونی بسیار سخت شده است، ادامه داد: جبران خسارت های جامعه کارگری تقریبا غیر ممکن شده است.
وی، ادامه داد: هیچ نهاد و دستگاهی در راستای حفظ حقوق جامعه کارگری گامی مثبت بر نمی دارد و صنعتگران، کارفرمایان و کارگران گاها به صورت سرکوب گرانه این وضعیت را تحمل می کنند.
نجاری، از تعدیل نیروی کار روغن نباتی جهان از 600 نفر به 60 نفر در زنجان خبر داد و گفت: ضروری است دستگاه های متولی دولتی به مشکلات کارگران ورود کنند.
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان، تصریح کرد: 115هزار کارگر در استان زنجان مشغول به کار هستند.
وی، با تاکید براشتغال بیش از 50 درصدی جمعیت استان زنجان در حوزه کارگری، افزود: تقویت صنعت استان در حوزه های مختلف باید همراه با درآمد زایی برای قشر ضعیف جامعه کارگری باشد.
حسن کریمیان، نیز در ادامه، گفت: با ارائه راهکارها و کمک های مومنانه به مردم امکان ایجاد مشاغل زیادی در جامعه وجود دارد .
به گفته رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان زنجان، اقدامات و مصوبات مجلس باید در راستای کمک به وضعیت زندگی و رفاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .