رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان با محکوم کردن جنایت آمریکا مبنی بر ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی بر ضرورت اتحاد اسلامی تاکید کرد

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صداوسیما از اسلام آباد؛ رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان با محکوم کردن جنایت آمریکا مبنی بر ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی بر ضرورت اتحاد اسلامی در راستای مبارزه با استکبار جهانی تاکید کرد.
"صاحب زاده ابو الخیر محمد زبیر" رئیس شورای همبستگی ملی و جمعیت علمای (نورانی) پاکستان در واکنش به حمله مقابله جویانه ایران ضد آمریکا برای انتقام شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش گفت: اتحاد امت اسلامی برای مبارزه با استکبار جهانی اجتناب ناپذیر است.
وی با بیان اینکه ایران با انتقام سریع از آمریکا نشان داد یک ملت مسلمان حقیقی و با عزت است، افزود: متاسفانه برخی از دولتمردان کشور های اسلامی به جای اینکه محافظ منافع مسلمانان باشند، برای حفظ منافع آمریکا تلاش می کنند.
وی افزود: آمریکا در بغداد با ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی بدترین جنایات را انجام داد، اما برخی از کشور های اسلامی منطقه حتی این جنایت را محکوم نکردند.
رئیس شورای همبستگی ملی پاکستان همچنین با انتقاد شرکت نکردن پاکستان در نشست سران کشور های اسلامی در مالزی تحت فشار برخی از کشور های منطقه، خاطر نشان کرد: جدایی از اتحاد اسلامی منطقه، تبعات جدی برای پاکستان به دنبال خواهد داشت.
وی تصریح کرد: حاکمیت و استقلال پاکستان در خطر است از این رو ما از دولتمردان پاکستان می خواهیم همراه با دیگر کشور های اسلامی منطقه در راستای مقابله با توطئه آمریکایی مبنی بر رو در رو کردن کشور های مسلمان دست به کار شوند، زیرا بدیهی است آمریکا دشمن حقیقی مسلمانان است و توقع خیر از این جنایتکار، خودفریبی بیش نیست.
شورای همبستگی ملی پاکستان همچنین با برگزاری نشستی در ...

سرخط اخبار