حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی سیرت با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه منصوب شد.

به گزارش برنا ، به نقل از سپاه نیوز، آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدلله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مجتمع فرهنگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دانشمند شهید محسن فخری زاده و تأکید بر اینکه نیروی قدس سپاه چشم امید جهان اسلام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: امروز خط مقدم پاسداری و صیانت از انقلاب اسلامی و عمق بخشی و توسعه گفتمان این انقلاب الهام بخش نیروی قدس سپاه است.
وی با تاکید بر اینکه راه حاج قاسم با اقتدار و قوت ادامه دارد،گفت: حرکت به سوی خدا پایانی ندارد و در این مسیر باید با جهاد اکبر، مبارزه پیوسته، مجاهدت، تقرب و اخلاص گام برداشت و این شرط پاسداری از انقلاب و رمز موفقیت ما است.
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف اظهار کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی زنده کردن مکتب اسلام بود که به برکت آن حیات جدیدی در اسلام ایجاد و زمینه و فرصت برای تعالی و کمال انسان ها فراهم شد ودر مکتب این انقلاب انسان ساز و الهام بخش ، حاج قاسم ها، شهید کاظمی ها، شهید میثمی ها و ... پرورش یافتند.
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی شهادت را یکی از مراتب بالای حیات طیبه و بزرگ ترین آرزوی حاج قاسم دانست و گفت : مقصد حیات طیبه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار