بانوی نخبه قرآنی و بسیجی در مصاحبه با صبح قزوین گفت: مهم ترین آرزویم داشتن موسسه حفظ قرآن در قزوین و پرورش شاگردان قرآنیِ عامل به کلام الهی است که امیدوارم با عنایت خدا روزی به این هدف نائل آیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ فاطمه کریمی یکی از نخبگان بسیجی در زمینه فعالیت های قرآنی است که به مدد الهی توانسته در مدت 11 ماه موفق به حفظ کامل کلام الله مجید شود.
وی که متولد ۷۵ بوده و اکنون در رشته الهیات حوزه علمیه قزوین مشغول به تحصیل است حمایت خانواده را مهمترین عامل رسیدن به رشد و بالندگی فرزندان عنوان کرده و از سال های فعالیتش در حوزه قرآنی می گوید.
صبح قزوین: چه شد که به حفظ قرآن روی آوردید؟
کریمی: از همان دوران کودکی به حفظ قرآن علاقمند بودم و از آنجا که مادرم نیز معلم قرآن بود بیشتر به سوی انس با کلام خدا ترغیب شدم؛ حفظ قرآن را از سال ۹۵ یعنی زمانی که ۱۹سال داشتم در موسسه بیت الاحزان شهر تهران در بازه زمانی یکساله شروع کردم و چون علاقه و استعداد خوبی هم در این زمینه داشتم و مربیان و مادرم هم مشوقان من در این عرصه بودند توانستم در این مسیر با اراده ای قوی حرکت کنم.
صبح قزوین: نقش خانواده را در موفقیت و پیشرفت خود چگونه ارزیابی می کنید؟
کریمی: باید گفت خانواده بیشترین تاثیر را در موفقیت فرزندان دارند در مورد خودم نیز اگر حمایت آنها نبود قطعا این امر برایم محقق نمی شد.
در کنار همه موارد مذکور گوش کردن به صوت اساتید بین المللی و همچنین دیدن برنامه های قرآنی و حضور در کلاس های قرآن باعث پیشرفتم شد.
صبح قزوین: حضور شما در عرصه حفظ قرآن کریم چه تحولاتی را به همراه داشته است؟
کریمی: حفظ قرآن تاثیر به سزایی در تمام ارکان زندگیم داشت به طوریکه پس از ورود به عرصه حفظ قرآن نه تنها به درون و ویژگی های اخلاقی و رفتاری ام بیشتر توجه داشتم بلکه در ظاهر و نوع پوشش هم سعی کردم که ارزش های دینی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار