تهران- ایرنا- مسئولان شهرستان پیشوا شامگاه سه شنبه با خانواده سه نفر از جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراین دیدار و با آنان بابت این حادثه ابراز همدردی کردند.

به گزارش ایرنا، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، جانشین نیروی انتظامی و دیگر مسئولان شهرستان پیشوا با خانواده سکینه احمدی، مطهره احمدی و محسن احمدی که از اتباع افعانستانی ساکن در پیشوا بوده و در حادثه سقوط هواپیمای اوکراین جان خود را از دست دادند، دیدار کرده و خود را درغم و اندوه آنان شریک دانستند.
امام جمعه شهرستان پیشوا در این دیدار گفت: تمام مردم ایران اسلامی، خود را شریک مصیبتی که به شما وارد شده می دانند و خود را در این غم و اندوه در کنار برادران و خواهران افغانستانی که سال ها در کنار خود پذیرای آنان بودند، می دانند.
حجت الاسلام روح الله باقری افزود: مشیت الهی بر این امر استوار شده که این عزیزان در این حادثه جان خود را از دست بدهند و یقینا مردم و مسئولان شهرستان پیشوا و ایران اسلامی نیز خود را جدا از خانواده آنان نمی دانند و در تمامی مراحل همراه شما خواهند بود.
وی تصریح کرد: مراسم تشییع و تدفین این عزیزان، مراسم کل شهرستان است و تلاش می شود تا این مراسم در خور شأن این عزیزان که به فرموده رهبر معظم انقلاب، جزو شهدا محسوب می شوند برگزار شود.
باقری اظهار کرد: پیوند میان مردم افغانستان و ایران اسلامی بر اساس اصول اسلامی و دینی و پیوندی برادرانه است که طی سال ها حضور این عزیزان در ایران اسلامی، حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و نبرد با گروه های تروریستی تکفیری داعشی به اثبات رسیده و یقینا در این غم نیز، این پیوند مستحکم تر از قبل خواهد شد.
قرار است پیکر این افراد روز چهارشنبه از میدان امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا به سمت صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) تشییع و در قطعه شهدا به خاک سپرده شود.
هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار