وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه مشکلات کشور ناشی از تحریم نیست، گفت: برخی از مسؤولان باید روحیه انقلاب گری خود را تقویت کرده و از امید واهی به کمک های کشورهای غربی دست بردارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی عصر امروز در مراسم یادبود حبیب روحی و ۶۴ شهید والامقام دهستان چوکام با بیان اینکه لازمه مسؤولیت در کشور اسلامی عدم وابستگی به دنیا است، اظهار کرد: عدم وابستگی به دنیا مهم ترین ویژگی یک مدیر در انقلاب و جامعه اسلامی است و اگر این گونه نباشد جامعه اسلامی روبه پیشرفت نمی رود.
وی با انتقاد از تضییع حقوق بیت المال توسط برخی مسؤولان گفت: ما در بعضی از انتخاب هایمان دقت نکردیم و متأسفانه برخی از مسؤولان حقوق بیت المال را ضایع و دست به جیب مردم می برند.
وزیر سابق اطلاعات با تأکید بر لزوم توجه به توصیه های مقام معظم رهبری تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود مشکلات کشور را بیان و به مردم فرمودند در انتخاب های خودشان دقت کنند زیرا همین کسانی که مردم به آنان رأی می دهند باید برایشان تصمیم گیری کنند.
وی اشاره به مهم ترین راه برای خروج کشور از این شرایط گفت: برخی از مسؤولان باید روحیه انقلاب گری خود را تقویت کرده و از امید واهی داشتن به کمک های کشورهای غربی دست بردارند در این صورت کشور موفق می شود.
مصلحی با اذعان به اینکه مسؤولان باید تکلیف خود را به درستی انجام دهند، بیان کرد: مهم ترین مسئله ای که در حال حاضر ذهن مقام معظم رهبری را مشغول کرده است عدم انجام تکلیف توسط عده ای است زیرا اگر مسؤولان به وظیفه خود به درستی عمل کنند بسیاری از مشکلات در جامعه حل می شود.
مصلحی با اشاره به اهمیت برنامه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: سرویس های جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی به دنبال نابودی انقلاب قبل از ۴۰ سالگی آن بودند ولی مقام معظم رهبری با بیانیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار