غفور: ولاسکو در والیبال و زندگی شخصی به من کمک کرد/ یادگیری هرگز متوقف نمی شود

فارس نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
پشت خط زن ایرانی تیم والیبال لوبه گفت: ولاسکو درس های ارزشمندی را به ما آموخت که هم در والیبال و هم در زندگی شخصی به من کمک کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت فدراسیون جهانی والیبال با انتشار مطلبی در مورد امیر غفور مصاحبه ای با او انجام داده است. امیر غفور که در جریان مسابقات لیگ ملت های 2019 عملکرد خوبی برای تیم ملی والیبال ایران داشت، این روزها به یکی از مهره های تاثیرگذار تیم باشگاهی خود یعنی لوبه ایتالیا تبدیل شده.
سایت فدراسیون جهانی والیبال نوشت: غفور اولین بازی خود را در سال 2011 برای تیم ملی ایران انجام داد و به ایران کمک کرد تا عنوان قهرمانی آسیا را در سال 2011 و 2013 کسب کند. او همراه با تیم ملی والیبال ایران در المپیک 2016 ریو هم حضور داشت و در ادامه توانست همراه با تیم ملی کشورش مدال برنز رقابت قهرمان قاره ها را کسب کند.
در رده باشگاهی، غفور کار را از تیم های ایرانی آغاز کرد. او برای نخستین بار در سال 2018-2019 از ایران خارج شد و به تیم مونزا در کشور ایتالیا پیوست. در سال جاری هم او مورد توجه یکی از بهترین تیم های حال حاضر جهان یعنی لوبه قرار گرفت و راهی این تیم شد تا در کنار بزرگان والیبال جهان توپ بزند. حالا او امیدوار است تا بتواند همراه با تیم باشگاهی اش در رقابت های جام باشگاه های جهان به میزبانی برزیل درخشش قابل توجهی داشته باشد. 
غفور در مورد حضورش در سری A ایتالیا اظهار داشت: بسیاری از بازیکنان ایرانی در لیگ های اروپاِیی حضور دارند و این به ما کمک می کند تا کسب تجربه کنیم. این موضوع تأثیر مثبتی در بازی های ما در تیم ملی دارد.
در ادامه گزارش سایت فدراسیون جهانی والیبال آمده است: غفورِ 28 ساله یکی از بهترین بازیکنان ایران در رقابت های لیگ ملت ها بود و کمک کرد تا تیمش به مرحله نهایی به میزبانی شیکاگو حضور داشته باشد.
پشت خط زن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار