هر زمان قالیباف زود برای انتخابات ورود کرد، به ضررش تمام شد/ پیشنهاد می کنم قالیباف، روش خود را عوض کند/ در رسانه ای کردن پیام های عربستان مقداری صبر کنیم

برنا نیوز جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵
رئیس دفتر رئیس جمهور درباره ارسال پیام از سوی عربستان به ایران گفت: بگذارید مقداری پیش برود و کار به جایی برسد.

«محمود واعظی»، رئیس دفتر رییس جمهور، در گفت وگو با خبرنگار سیاسی برنا ، در پاسخ به این سوال که «عربستان توسط چه کشورهایی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل به ایران پیام می فرستاد و این پیام ها حاوی چه مطالبی بود؟» گفت: بگذارید مقداری پیش برود و کار به جایی برسد. در دنیای امروز کانال ها برای اینکه مطالب منتقل شوند الی ماشاءالله است، هم کشورها هستند و هم کانال های دیگر.
او در ادامه بیان کرد: مهم برای ما این است که مسلمان کشی در یمن خاتمه پیدا کند. منطقه ما امن باشد و بهانه دست نیروهای خارجی، برای حضور در منطقه ندهیم، به همین دلیل ما از هر گامی که برای صلح و امنیت در منطقه برداشته شود، استقبال می کنیم.
واعظی درخصوص اظهارنظر اخیر قالیباف علیه دولت گفت: قالیباف با این انتقادی که به دولت می کند خیلی روشن است که کار انتخاباتی می کند و اصلا پنهان هم نمی کند. بالاخره خیلی زودرس است و تجربه گذشته او هم نشان داده وقتی خیلی زود، برای انتخابات می آید به ضررش می شود. به نظر من قالیباف باید روش خود را عوض کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار