دیدارهای هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا با پیروزی تیم فوتبال میلان و توقف تیم های دارای لژیونر ایرانی به جز آنتورپ بلژیک آغاز شد.

به گزارش مشرق ، در دور نخست از دیدارهای هفته دوم مرحله گروهی لیگ اروپا، امشب (پنجشنبه) ۱۲ بازی در گروهای، G، H، I، J، K و L برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال میلان پیروز شد و تاتنهام مقابل آنتورپ شکست خورد.
در گروه H تیم فوتبال میلان در ورزشگاه سن سیرو با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود اسپارتا پراگ را شکست داد. براهیم دیاس در دقیقه ۲۴، رافائل لئائو در دقیقه ۵۷ و دیوگو دالو در دقیقه ۶۶ گل های میلان را به ثمر رساندند تا این تیم با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه قرار بگیرد. اسپارتا هم بدون امتیاز قعرنشین شد. در دیگر بازی این گروه تیم لیل فرانسه مقابل میهمان خود سلتیک اسکاتلند با تساوی ۲-۲ متوقف شد. لیل با ۴ امتیاز در رده دوم جدول است و سلتیک هم با یک امتیاز در رده سوم.
در گروه G تیم آاِکِ آتن که کریم انصاری فرد در آن بازی می کند، در حالی که کریم انصاری فرد را از ابتدا تا پایان نیمه نخست در ترکیب داشت، در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه ۲ بر یک مغلوب لسترسیتی انگلیس شد.
جیمی واردی در دقیقه ۱۸ از روی نقطه پنالتی و چودهوری در دقیقه ۳۹ برای لسترسیتی گلزنی کردند و تانکوویچ در دقیقه ۴۹ تنها گل آاک آتن را زد. با این نتیجه لسترسیتی ۶ امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت. آاک آتن هم بدون امتیاز در رده سوم است.
در بازی دیگر این گروه هم تیم زوریا لوهانسک اوکراین در خانه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب براگای پرتغال شد. براگا با ۶ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به لسترستی در رده دوم جدول گروه G قرار دارد. زوریا لوهانسک هم بدون امتیاز قعرنشین است.
در گروه J تیم آنتورپ که علیرضا بیرانوند را در اختیار دارد، در شب نیمکت نشینی این دروازه بان ایرانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار