گروه استان ها- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: قانون استخدام فرزند ایثارگر در محل خدمت پدر امسال دوباره احیا می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، سعید اوحدی عصر امروز در جلسه شورای اداری لرستان که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد اظهار داشت: هیچ امتیاز مادی نمی تواند فداکاری های شهدا و جانبازان را جبران کند و به فرموده رهبر انقلاب خدمت به آنها، خدمت به پیامبر اسلام است.
وی افزود: امروز اگر میلیاردها تومان به فردی بدهیم حاضر نیست دست و پای خود را در ازای آن بدهد یا اینکه تمام عمر را روی یک تخت بی حرکت بگذراند به طوری که نتواند حتی یک کلمه حرف بزند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور عنوان کرد: وقتی به آسایشگاه ها و یا مراکز اعصاب و روانی که جانبازان در آنجا بستری هستند سرکشی می کنیم عظمتی در چهره آنها است که انسان سر تعظیم فرود می آورد و شرمنده آنها می شود پس واقعا هیچ مادیاتی نمی تواند حق آنها را ادا کند.
وی با بیان اینکه رویکرد مدیریتی ما در برابر جامعه ایثارگری باید جهادی باشد نه یک مدیریت دیوان سالار اداری، تصریح کرد: لرستان هفتمین استانی است که چنین جلسه ای در آن برگزار می شود و در تمام استان ها این جلسات را خواهیم داشت تا به مسائل جامعه ایثارگری بپردازیم.
اوحدی خاطرنشان کرد: در هیچ برهه ای چنین تحریم هایی سابقه نداشته که این چنین با فشارهای حداکثری بخواهند مردم را به تسلیم وادار کنند؛ اگر ما امروز می خواهیم با عزت از این مسیر عبور کنیم هیچ راهی جز تاسی از فرهنگ ایثار و شهادت نداریم.
وی بیان کرد: اگر در دوران دفاع مقدس توانستیم از آن همه سختی به سلامت عبور کنیم به برکت همین شهدا و ایثارگران بود و امروز هم با حفظ وحدت، همدلی، انسجام و البته تاسی فرهنگ ایثار و شهادت می توانیم این مشکلات را پشت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار