رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: خانواده های متوفیان (حتی متوفیان خاص) می توانند متوفای خود را در هر قطعه ای از بهشت زهرا که تمایل دارند مطابق پروتکل وزارت بهداشت و با حفظ کرامت دفن کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا غلامحسین محمدی در نشست خبری مجازی امروز خود در ارتباط با احتمال تعطیلی حمل و نقل عمومی از جمله متروی تهران اظهار کرد: تعطیلی مترو صرفاً جزو اختیارات شهرداری تهران نیست و در این خصوص ستاد مبارزه با کرونا تصمیم گیرنده است که پیشنهاداتی نیز در این خصوص از سوی شهرداری ارائه شده است.
وی در ارتباط با تعطیلی بوستان ها در ایام نوروز نیز عنوان کرد: در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرداری تهران این موضوع مطرح شده که نظر اجمالی در این خصوص مبتنی بر تعطیلی بوستان ها به ویژه بوستان های جنگلی و همچنین بوستان هایی است که استقبال جمعی از آنها زیاد است. این اقدام در ایام نوروز و به خصوص روز طبیعت مورد توجه است.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در خصوص دورکاری کارکنان شهرداری تهران نیز گفت: براساس بخشنامه ای که از سوی شهردار تهران صادر شد شرایط دورکاری برای سازمان ها و ادارات تابعه شهرداری تهران به ویژه در بخش هایی که عملیاتی نیست فراهم شده تا روند دورکاری کارکنان شهرداری تهران با نظر مدیران تا 15 فروردین ماه ادامه داشته باشد.
محمدی در خصوص اقدامات سازمان بهشت زهرا در تدفین متوفیان نیز گفت: تدفین متوفیان براساس پروتکل های وزارت بهداشت انجام شده و مباحث شرعی پیرو فتاوای مقام معظم رهبری انجام می شود. در این خصوص فردی هم در بهشت زهرا مسئول رسیدگی بر اقدامات شرعی متوفیان به ویژه متوفیان کرونایی است.
وی تصریح کرد: خانواده های متوفیان می توانند (حتی متوفیان خاص) متوفای خود را در هر قطعه ای از بهشت زهرا که تمایل دارند و یا از قبل خریداری کرده اند مطابق پروتکل وزارت بهداشت و با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار