طی حکمی از سوی وزیر صمت، "اصغر مصاحب" به سمت سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از وابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، "اصغر مصاحب" به سمت سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منصوب شد.
"علیرضا رزم حسینی" در حکم انتصاب "اصغر مصاحب" آورده است: "نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران منصوب می شوید.
اصغر مصاحب که از سال ۱۳۹۷ تا کنون، عضو هیأت مدیره و معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران است، متولد سال ۱۳۵۴ در نایین و دانش آموخته مدیریت عالی کسب و کار با گرایش استراتژیک، کارشناسی ارشد علوم اجتماعی جامعه شناسی و کارشناسی مهندسی برق الکترونیک است.
سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از آبان ۱۳۹۷ تا کنون با مدیریت محسن صالحی نیا اداره می شد، که یکشنبه هفته گذشته به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران منصوب شد.
سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکت های استانی تابعه آن اکنون با دارا بودن ۵۰۱ شهرک و ۳۲۲ ناحیه صنعتی و سه منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره برداری، ۷۷ شهرک و ناحیه صنعتی تخصصی، ۶ شهرک فنآوری، ۳۷ مرکز خدمات فنآوری و کسب و کار، ۲ مجتمع فنآوری اطلاعات و خدمات نرم افزاری، ۸۷ هزار و ۸۶۳ قرارداد منعقده و بهره برداری از ۴۶ هزار و ۴۱۳ واحد صنعتی و سه هزار و ۵۵ واحد کارگاهی، زمینه اشتغال مستقیم ۹۳۵ هزار و ۵۵۷ نفر را در سراسر کشور فراهم کرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار