قربانی: فعالیت علیه رحمتی، خط داده شده است

برترینها یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۷
مدافع سابق استقلال می گوید اینکه هر کسی ضعف های خود را گردن کس دیگر می اندازد ریشه در مسائل فرهنگی دارد.

ورزش سه: پیروز قربانی، پیشکسوت استقلال درباره اینکه هر بازیکنی که از این تیم جدا می شود بازیکن دیگر را مقصر جدایی اش می داند به ورزش سه گفت: این موضوع ریشه در فرهنگ ما دارد. هراتفاقی برای ما می افتد همیشه این بهانه گیری وجود دارد که دیگری این کار را کرده است. این در حالی است که طبق اصول مدیریتی اولین قدم برای موفقیت این است که بپذیرید شما ضعف دارید و تلاش کنید آن را برطرف کنید.
او ادامه داد: تا حالا در فوتبال ایران ندیده ام یک مربی شکست بخورد و بگوید من ضعف دارم. یکسری از عوامل غیر قابل کنترل است یکی از آنها می شود داور، تماشاگر و زمین که یک مربی نمی تواند روی آن تاثیری بگذارد. شما نمی توانید روی داوری تاثیر بگذارید اما می توانید عوامل تحت کنترل خودتان را به خوبی مدیریت کنید. مربی دیده ام تیمش 6 گل خورده می گوید داور تاثیرگذار بوده است.
مدافع سابق استقلال در مورد بحث هایی که در مورد جدایی یا خداحافظی بازیکنان استقلال به راه افتاده است هم می گوید: هرکسی می تواند تشخیص بدهد که چه زمانی باید خداحافظی کند و این دست بازیکن است. پیروز قربانی خودش متوجه می شود پیروز قربانی 20 ساله نیست و وقت خداحافظی فرا رسیده است. در فوتبال اگر خودت خداحافظی نکنی کاری می کنند که خداحافظی کنی. خیلی از بازیکنان بیشتر از چیزی که باید بازی می کنند، دو سه سال اضافه در یک باشگاه می مانند و کسی هم کاری به آنها ندارد.
قربانی در مورد اینکه اغلب خداحافظی و یا جدایی بازیکنان استقلال گردن مهدی رحمتی می افتد هم می گوید: فضای مجازی باید حذف شود. چیزهای خوبش را بگیرید ولی این حرف ها و حدیث ها را باید حذف کنید و اصلا دنبال آن نروید. بیچاره رحمتی هر اتفاقی می ...

سرخط اخبار