شهردار فولادشهر گفت: در بودجه سال ۹۹ این شهرداری، اجرای ۵۲ پروژه عمرانی در حوزه های مختلف پیش بینی شده است که در تلاش هستیم تا پایان سال تکمیل شوند.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، بابک محمدی در آئین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری فولادشهر که با اختصاص اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال ایجاد شده بود، اظهار کرد: شهرداری فولادشهر در دوره پنجم مدیریت شهری با همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و همچنین تلاش جهادی و شبانه روزی پرسنل خدوم خود در مسیر ارائه خدمات با کیفیت و ارتقای سرانه های مختلف شهری گام برداشت تا رضایت شهروندان را افزایش دهد.
وی با اشاره به تحقق ۱۰۹ درصدی بودجه ۹۸ شهرداری فولادشهر افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم بر شهرداری های شهرهای کشور، شهرداری فولادشهر در گام نخست به سمت تدوین استراتژی تأمین مالی پروژه های عمرانی در بودجه نویسی این دستگاه خدمت رسان حرکت کرد به گونه ای که در بودجه سال ۹۹ این شهرداری بالغ بر ۵۲ پروژه عمرانی در حوزه های مختلف تعریف شد و اکنون به مرحله اجرا رسیده است و براساس برنامه زمانبندی در تلاش هستیم این پروژه ها تا پایان سال تکمیل شود.
شهردار فولادشهر تصریح کرد: در سال گذشته ۴۹ پروژه عمرانی تعریف و اجرا شد که حدود ۷۰ درصد آن ها مورد بهره برداری قرار گرفت.
محمدی ادامه داد: پارک پرنیان به مساحت ۶۳ هکتار از مهمترین پروژه های شهرداری فولادشهر است که از بزرگ ترین پارک های شهرستان است که در چند فاز مختلف اجرا شد.
وی اضافه کرد: آبشار صخره ای پارک پرنیان، بازسازی پارک شهید رجایی محله A4، احداث پارک محله ای B1، احداث میدان فولاد، تکمیل روشنایی پارک پرنیان، تکمیل فرهنگسرای غدیر، احداث باند کندرو ضلع غربی محله گلبهار از جمله پروژه های شهرداری فولادشهر است که به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
شهردار فولادشهر عنوان کرد: احداث زمین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار