مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان از فراخوان اولین همایش ملی انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران با عنوان کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی به میزبانی اهواز خبرداد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، منصور کوهی رستمی امروز در سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان خوزستان که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، اظهار داشت: اولین همایش ملی انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران با عنوان کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی در استان خوزستان برگزار می شود.
وی با اشاره به کتابخانه های عمومی به عنوان بخشی از بافت اجتماع به از نظر اندیشمندان، بیان کرد: در همین راستا کتابخانه های عمومی باید نقششان در جامعه را پر رنگ تر کنند.
دبیر اجرایی همایش کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی به اهمیت مسائل اجتماعی در جامعه اشاره و عنوان کرد: کتابخانه های عمومی در راستای حل مشکلات اجتماعی در جامعه باید حرکت کنند که در همین زمینه همایشی بامحوریت کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی برگزار می شود.
وی ادامه داد: هدف از این همایش امکان تبادل افکار و اندیشه ها و تولید محتوا برای همه صاحب نظران، مدیران و سیاستگذاران این عرصه است.
کوهی رستمی افزود: نخستین همایش ملی انجمن علمی ارتقای کتابخانه عمومی ایران با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور و اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان به این هدف مهم می پردازد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان درباره چگونگی شرکت در همایش ملی انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران، بیان کرد: آدرس اینترنتی www.hamayesh.ipla.ir برای مدیریت و اطلاع رسانی همایش راه اندازی شده و علاقه مندان به ویژه اساتید، پژوهشگران، دانشجویان، کتابداران و فعالان حوزه کتاب و کتابخانه های عمومی می توانند از این فرصت استفاده کنند.
وی با اشاره به ثبت آثار پژوهشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار