سرپرست گروه تواشیح تسنیم اصفهان از ساخت تواشیح چند زبانه بین المللی به زبان عربی و فارسی برای شهدای مقاومت و به ویژه شهید سلیمانی و ابومهدی خبر داد.

سجاد اسحاقیان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به ساخت اثری با عنوان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و فرماندهان جبهه مقاومت اظهار داشت: گروه تواشیح تسنیم اصفهان متشکل از نوجوانان اصفهانی است که یک کار استودیوی قوی و چند زبانه بین المللی را به زبان عربی و فارسی برای شهدای مقاومت و به ویژه شهید سلیمانی و ابومهدی با آهنگسازی محمدرضا افروز، آماده کرده است.
سرپرست گروه تواشیح تسنیم اصفهان با تأکید بر این که این کار باید چه در رسانه ملی و چه خبرگزاری ها منتشر شود تا در دسترس عموم قرار بگیرد، افزود: بعد از شهادت سردار سلیمانی تصمیم گرفتیم که فضای کار تواشیح که در مدح ائمه بود را به سمت کارهای انقلابی ببریم و رهبر معظم انقلاب نیز در این زمینه فرمودند که ما به سرودهای انقلابی نیاز داریم.
وی بیان کرد: تواشیح زمینه عربی دارد و در کشورهای عربی و کشورهای منطقه خاورمیانه خیلی از آن استقبال می شود، بنابراین اشعاری منتخب را به زبان فارسی و عربی انتخاب کردیم و آهنگسازی قوی بر روی آن انجام دادیم و با بهترین کیفیت ضبط، آن را آماده کرده ایم.
اسحاقیان با بیان این که گروه تواشیح تسنیم هیچ مؤسسه و حامی ندارد و با هزینه خود گروه این اثر آماده شده است، تصریح کرد: این کار هنوز منتشر نشده و منتظر یک فرصت هستیم تا آن را صدا و سیما و خبرگزاری ها منتشر کنند.
سرپرست گروه تواشیح تسنیم اصفهان با انتقاد از این که تنها علت منتشر نشدن این اثر نداشتن حامی و رابط است، خاطرنشان کرد: این اثر را برای بسیاری از مؤسسات فرستادیم، اما به دلیل نداشتن حامی و رابط این کار منتشر نشده است و نداشتن حامی بسیار به گروه ضربه زد، با برخی سازمان های رسانه ای هم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار