ایسنا/مازندران نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: منطقه آزاد تجاری یک ظرفیت بسیار زیاد است تا بتوان صادرات را تقویت کرد و با کشورهای حاشیه دریای خزر مراودات را افزایش داد، با این رویکرد به شرط مدیریت درست، می توان اقتصاد منطقه را متحول کرد.

قاسم احمدی لاشکی شامگاه روز گذشته پنجشنبه یک خرداد ماه در آخرین نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به اینکه در این دو دوره بیشترین اعتبار ملی و بیشترین تعداد مسئولین ملی وارد سه شهرستان شدند، اظهار کرد: طی این مدت بیشترین پول ملی به منطقه آورده شده است.
وی با بیان اینکه مجلس دهم بسیار مظلوم واقع شد، تصریح کرد: با وجود اینکه گفته شد این دوره مجلس از نظر نظارت بسیار ضعیف بود اما اینگونه نبود و باید گفت در این دوره ۶۳ بار مسئولان ملی برای ادای توضیحات به مجلس خوانده شدند، در مورد ۲ هزار ۴۲۵ آئین نامه دولت اظهار نظر شد، صد هزار فیش حقوقی بررسی شد و هشت هزار و ۵۱۶ مورد برای رسیدگی به دیوان محاسبات رفت.
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی را یکی از اتفاقات مهم برای منطقه و استان مازندران دانست و گفت: بعد از پیگیری های فراوان که انجام شد، سرانجام در سه نقطه استان منطقه آزاد تجاری صنعتی به تصویب رسید و در حال حاضر برای تصویب نهایی در شورای نگهبان است.
احمدی لاشکی با تاکید بر تسریع در اتمام قطعات دو و سه آزاد راه تهران شمال خاطرنشان کرد: آمدن مسافر به منطقه در طول سال می تواند رهاورد خوبی داشته باشد و ترافیک شدید این چند روز تعطیلات و معطلی چند ساعته مسافران در طول مسیر نشان می دهد باید هرچه زودتر قطعات دو و سه نیز به اتمام برسد.
وی راه اندازی نیروگاه ۴۶۰ مگاواتی نوشهر را یکی از پروژه های عظیم در راستای کمک و تقویت برق منطقه دانست و ادامه داد: پروژه بزرگ نیروگاه زباله سوز نیز به پایان رسیده است و تنها زیبا سازی و کارهای جزئی آن باقی مانده است که بزودی به مرحله افتتاح می رسد.
نماینده مردم نوشهر، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری