همکاری مشترک مرکز گسترش و شتاب دهنده محتوای کودک

ایرنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱

سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به همراه امیرمحمد دهستانی معاون انیمیشن و «شهنام صفاجو» مدیر روابط عمومی این مرکز، از شتاب دهنده تخصصی محتوای کودک بازدید کردند و برای همکاری در زمینه ی شتاب دهی آثار سینمایی انیمیشن و دیگر محصولات مرکز گسترش به توافق اولیه دست یافتند.
در این بازدید محمد ابوالحسنی مدیرعامل مرکز نوآوری صنایع فرهنگی کودک، ضمن شرح خدمات شتابدهی، به بررسی و تحلیل علت شکل گیری و موفقیت وب سری های پرمخاطب پرداخت.
او با اشاره به اهمیت استفاده از بازارهای متنوع در تولیدات اخیر گفت: بازارهای بزرگ و متنوعی مثل بازار سرگرمی، بازار آموزش و بازار بین الملل، همچون بازار تبلیغات از جمله بازارهایی هستند که بسیاری از شرکت های انیمیشنی از آن دور مانده اند و در هر حال سهم بزرگتری نسبت به بازار تولیدات سفارشی دارند.
ابوالحسنی گفت: وظیفه اصلی جشنواره کودک آنلاین و شتابدهنده محتوای کودک، حمایت از راه اندازی کسب وکارهای نوپای محتوامحور است.
او ادامه داد: در این راه ما مسیر درستی را مقابل افرادی که ایده های خوبی دارند می گذاریم. مسیری که در آن به تحقیق و توسعه، تولید، انتشار، مارکتینگ و تجاری سازی ایده فکر شده است.
در ادامه این جلسه سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به تشریح چگونگی خدمات این مرکز به انیمیشن و همینطور سینمای ایران پرداخت.
این مدیر سینمایی کشور اهمیت شناخت VOD از سوی سینماگران و مخاطبان سینما را یادآور شد و از آن به عنوان یک جهش بزرگ طی چند سال آینده نام برد که خواهد توانست بازار محدود سینما را گسترش بخشد.
در این جلسه امیرمحمد دهستانی معاون ...

سرخط اخبار