ایسنا/سمنان مدیرعامل بزرگترین مجموعه ترانسفورماتورسازی خاورمیانه از افزایش دو برابری تولیدات این واحد بزرگ صنعتی در سال آینده خبر داد.

رضایی در حاشیه جشن بزرگ میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)در جمع خبرنگاران از آغاز صادرات تولیدات این واحد بزرگ صنعتی استان سمنان خبر داد و اظهار کرد: متاسفانه بخش صادرات این واحد بزرگ صنعتی به دلیل فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه امریکا متناسب با حجم تولید رشد نکرده با این همه اولین صادرات این واحد به کردستان عراق آغاز و تولیدات این واحد خرداد و تیرماه سال آینده صادر می شود.
وی از فرآیند صدور ضمانت نامه های بانکی و مشکلات نقل و انتقال بانکی به عنوان چالش های پیش روی صادرات این واحد صنعتی نام برد و خاطرنشان کرد: در تلاشیم که متناسب با شرایط تحریمی راه حل هایی برای افزایش صادرات بیابیم.
مدیرعامل کارخانه ترانفورماتور شهمیرزاد از برنامه ریزی برای افزایش تولید در سال آینده خبر داد و گفت: متناسب با این ظرفیت تولید جدید 100 تا 150 نیروی کار جدید جذب این واحد بزرگ تولیدی می شود.
وی در پاسخ به پرسشی در خصوص چگونگی جذب نیروی جدید اظهار کرد: ظرف دو هفته آینده فراخوان جذب 100 تا 150 نیروی جدید به طور رسمی منتشر می شود اضافه کرد: متناسب با این افزایش حجم تولید 15 تا 20 درصد به نیروی های این واحد بزرگ صنعتی افزوده می شود.
مدیرعامل بزرگترین مجموعه ترانسفورماتورسازی خاورمیانه در پاسخ به پرسش ایسنا در خصوص طرح های توسعه ای این واحد بزرگ و فعال سازی ظرفیت 100درصدی آن گفت: این واحد صنعتی هنوز به ظرفیت نامی خود نرسیده و جذب این 150 نیروی جدید در همین راستا جذب می شود.
وی با اشاره به اینکه تنها دو واحد صنعتی تولید ترانسفورماتور در ایران وجود دارد تصریح کرد: حجم تولیدی این دو واحد بیش از نیاز بازار داخلی است و از همین رو باید برای جذب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار