رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما شاهد هستند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سخت ترین شرایط همیشه همراه آنها بوده و برای مقابله با ویروس کرونا نیز مجاهدانه در این مسیر اقدام می کند.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (پنج شنبه) در حاشیه بازدید از روند رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاک سازی سپاه، گفت: امروز شاهد یک حرکت جهادی بسیار ارزشمند برای مقابله با ویروس کرونا در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم و از این بابت خدا را شاکریم.
وی کرونا را یک حادثه منحصر به فرد در قرن حاضر دانست و افزود: این ویروس یک حادثه است که در قرن اخیر بی سابقه است و میزان فراگیری بالایی دارد و همین طریق می طلبید که اقدامات خاص و ویژه ای برای مقابله با آن صورت بگیرد.
رئیس مجلس با اشاره به خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول تاریخ انقلاب، خاطرنشان کرد: مردم ما شاهد هستند که سپاه در سخت ترین شرایط همیشه همراه آنها بوده و مجاهدانه در این مسیر اقدام می کند امروز نیز همه امکانات خودش را برای حمایت از مردم و مقابله با کرونا به میدان آورده است.
لاریجانی با اشاره به بازدید خود از خدمات ارائه شده سپاه در رزمایش مقابله با ویروس کرونا، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از همان ابتدا همه امکانات خود را به سمت خدمت رسانی به مردم آورد و امکانات بهداشتی درمانی و لجستیکی خود را در اختیار مردم قرار و کارهای بسیار بزرگی انجام داده اند.
وی غربالگری جامعه را یکی دیگر از کارهای بی سابقه وزارت بهداشت با همراهی نیروهای مسلح، سپاه و بسیج دانست و تاکید: شجره طیبه بسیج با همکاری وزارت بهداشت امروز یک کار بی سابقه ای را برای غربالگری مردم انجام می دهد. این غربالگری موجب شد که بخش قابل توجهی از بیماران شناسایی و تحت درمان قرار بگیرند. با غربالگری، بیماران از جامعه جدا می شوند و کنترل این بیماری را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار