فرهنگ سرای رسانه در ویژه برنامه های فصل بهار با اجرای سه برنامه از مدافعان سلامت تجلیل می کند.
به گزارش گروه فرهنگی و هنری خبرگزاری قدس(قدسنا) به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مهدی محمدی رییس فرهنگ سرای رسانه از برگزاری ویژه برنامه های فصل بهار فرهنگ سرای رسانه با رویکرد تجلیل از مدافعان سلامت خبر داد و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تا اطلاع ثانوی و بازگشت شرایط به حالت عادی، مجموعه برنامه های فرهنگ سرای رسانه به صورت مجازی برگزار می شود و برآن شدیم تا علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی به صورت مجازی، با طراحی سه ویژه برنامه، از نگاه فرهنگ، هنر و رسانه نگاهی متفاوت به مسئله اول امروز جهان بیاندازیم. 
رییس فرهنگ سرای رسانه اضافه کرد: مهم ترین نکته ای که ما در طراحی ویژه برنامه ها در نظر گرفتیم تجلیل از مدافعان سلامت بود، کسانی که این روزها مبارزان صف اول مقابله با کرونا هستند و کمترین وظیفه ما در قبال آنها مراقبت بیشتر از سلامتی خود و دیگران و تجلیلی برای ثبت جانفشانی های این عزیزان در تاریخ است. 
وی در تشریح این ویژه برنامه ها گفت: مسابقه بزرگ نقاشی کودکان با عنوان «رنگ رنگ تا پیروزی» با رویکرد بازتاب مبارزه با بیماری کرونا و تلاش جهادی پزشکان و کادر درمانی در نقاشی های کودکانه، ویژه گروه سنی ۳ تا ۱۲ سال برگزار می شود. برای شرکت در این مسابقه، خانواده کودکان علاقه مند باید عکسی از نقاشی کودکانشان با هشتگ #رنگرنگتا_پیروزی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند. 
محمدی اضافه کرد: پویش ملی قدردانی از جهادگران سلامت با عنوان «به تو افتخار می کنم...» دیگر ویژه برنامه فرهنگ سرای رسانه است. در این برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار