بخش فارسی صدای آمریکا یا بلندگوی منافقین

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲
امریکن کانزرویتیو ضمن اشاره به گزارش یک پایگاه آمریکای درباره تبدیل شدن صدای آمریکا به بلندگوی ترامپ و منافقین می نویسدهزینه تبلیغات برای گروهک منافقین ازپول مالیات دهندگان آمریکایی تأمین می شود.

به گزارش مشرق ، پایگاه «اینترسپت» اخیرا در گزارشی به این موضوع پرداخته که چگونه شبکه «صدای آمریکا» به بلندگوی دونالد رامپ و گروهک تروریستی منافقین تبدیل شده، پرداخته است.
این پایگاه می نویسد که در پی ورود دونالد ترامپ به کاخ سفید، صدای آمریکا نیز مأموریت ادعایی خود مبنی بر ارائه «اخبار متعادل» را زیر پا گذاشته و از ترامپ حمایت می کند و شگفت آور نیست که اکنون شبیه وی رفتار می کند.
بیشتر بخوانید:
کمک مالی به منافقین از اتاق مجاور +عکس
در همین ارتباط «امریکن کانزرویتیو» در یادداشتی به قلم «دنیل لاریسون» به تشریح این گزارش پرداخته و می نویسد: حمایت یک رسانه تحت حمایت مالی دولت آمریکا از مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) بسیار آزار دهنده و منزجر کننده است و این موضوع نشان می دهد که بخش فارسی صدای آمریکا کار واقعی گزارش دهی خود را رها کرده است.
بخش فارسی صدای آمریکا یا بلندگوی منافقین/امریکن کانزرویتیو: حمایت یک رسانه تحت حمایت مالی دولت آمریکا از منافقین بسیار منزجر کننده است
وی می نویسد: بسیار منزجر کننده است که یک فرقه که دستانش به خون آمریکایی ها آلوده است چنین پوشش روز افزونی از سوی یک شبکه تحت حمایت مالی دولت ما دریافت می کند.
لاریسون می افزاید: به اندازه کافی ناخوشایند است که روزنامه ها محتواهای حمایتی از مجاهدین (گروهک تروریستی منافقین) را منتشر می کنند، اما این موضوع حتی بسیار بدتر است. دلارهای مالیاتی ما در حال حرکت به سمت ارتقای یک گروه غیرقانونی هستند که حتی از اعضای خود نیز سوء استفاه کرده و تا چند سال پیش از این نیز در لیست گروه های تروریستی قرار داشت.
بخش فارسی صدای آمریکا یا بلندگوی منافقین/امریکن ...

سرخط اخبار