محمد علی زم در پاسخ به این که در فیلم مستند چند ماه پیش صداوسیما آنچه نشان داده شد این بود که روح الله زم با شما در ارتباط بوده است، گفت: «در آن مستند به ما و خانواده ما ظلم شد ولی ما چون نظام را از خودمان می دانیم و دوست داریم، نه اعتراض کردیم و نه چیزی گفتیم؛ معتقد بودیم که این را هم خدا خودش هم می بیند و هم می شنود.»

«گمانه زنی ها و حدس و گمان ها بیش از همیشه پیچیده شد. آیا روح الله زم به هر دلیلی با پای خود به ایران آمده؟ آیا ابتدا دستگیر شده و پس از آن به ایران منتقل شده است؟ اصلاً او قصد سفر به کدام کشور را داشته؟ ترکیه؟ امارات؟ یا حتی عراق؟ کسی در فضای مجازی نوشت که او قصد سفر به کشور امارات را داشته و شواهد نشان می دهد این هواپیما در شیراز به زمین نشسته است. کسی دیگر نوشت او در خانه ای در یکی از محله های استانبول ترکیه بوده و آنجا دستگیر شده است. در این میان نام اربیل عراق هم به میان آمد اما در همین حد باقی ماند. حتی درباره زمان دستگیری هم نکاتی مطرح شد.»
روزنامه ایران نوشت: «بعدازظهر روز بیست و دوم مهرماه ۹۸ یک خبر تمام فضای مجازی را پر کرد. خبری که سرتیتر فوری داشت و زودتر از همه روی کانال سوژه خبر نشست. «روح الله زم» دستگیر شد. یک پست تلگرامی با آرم سپاه پاسداران و اطلاعیه روابط عمومی سپاه که می گفت دستگیری سرشبکه «آمدنیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه انجام شده و این به معنی شکست سرویس های اطلاعاتی امریکا و اروپا که طی عملیات پیچیده و حرفه ای توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) انجام شده است.
سرتیپ پاسدار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی روز هفتم مهرماه سال جاری از تلاش برای تحت پیگرد قرار گرفتن روح الله زم، مؤسس کانال تلگرامی «آمدنیوز» و محمد حسینی، مجری پیشین سازمان صدا و سیما و مجری برنامه «ری استارت» از سوی اینترپل خبر داد. این در حالی بود که پیشتر نیز مقامات قضایی کشور در این باره سخن گفته بودند. اما در اطلاعیه سپاه به صراحت عنوان شده بود که روح الله زم طی یک عملیات پیچیده و حربه فریب اطلاعاتی گرفتار و در داخل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار