بندرعباس- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: تعداد ۸۴۰ نفر از آموزش دهندگان استان با قبولی در آزمون تبدیل وضعیت از چرخه فعالیت سوادآموزی خارج و به عنوان حق التدریس مشغول تدریس هستند.

مرتضی آخش جان شامگاه سه شنبه در نشست ویدئو کنفرانسی با مسوولان و معاونان سوادآموزی استان های کشور افزود: پیشنهاد ما به سازمان سوادآموزی کشور اینست که برای جبران نیروی آموزش دهنده در هرمزگان، دوره هایی در جهاد دانشگاهی برگزار گردد.
وی بیان داشت: افراد آموزش دیده در صورت قبولی و کسب نمره علمی موردنظر در آزمون پایانی، به عنوان نیروهای آموزش دهنده با سوادآموزی همکاری کنند.
معاون سوادآموزی هرمزگان پرداخت به موقع مطالبات را عامل انگیزشی مهمی در ادامه روند همکاری موسسه ها و آموزش دهندگان با فعالیت های سوادآموزی عنوان کرد و بر مشخص نمودن تخصیص اعتبارات سهم استان تاکید کرد.
آخش جان تصریح کرد: باتوجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و مسائل ومشکلات فراوان به وجود آمده، لازم است زمان ثبت نام دوره های سواد آموزی تمدید گردد.
وی گفت: لزوم تعیین وضعیت آموزش دهندگانی که تاکنون واجد شرایط قانون تعیین تکلیف شده اما به هر دلیلی پرونده آن ها در زمان مقرر تشکیل نشده یا در آزمون شرکت نکرده، لازم است هرچه سریع تر مشخص شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار