واکنش برانکو به انتخابش به عنوان مربی سال ایران

تابناک یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به وضعیتش در الاهلی عربستان و انتخابش به عنوان بهترین مربی سال واکنش نشان داد.
به گزارش تابناک ورزشی، شب گذشته مراسم برترین های فوتبال ایران برگزار شد و نفرات برگزیده جوایز خود را گرفتند، اما با وجود اعلام نامبرانکو ایوانکوویچ به عنوان بهترین مربی سال او نتوانست جایزه خود را دریافت کند؛ چراکه به عنوان سرمربی تیم الاهلی در عربستان حضور دارد. در این مراسم جوایز زیادی به باشگاه پرسپولیس رسید اما برخی ها منتظر بودند که عنوان بهترین هافبک سال هم به احمد نوراللهی برسد که این طور نشد.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و سرمربی فعلی الاهلی عربستان در خصوص این مراسم و معرفی نفرات برتر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:
به شما تبریک می گوییم که به عنوان بهترین مربی سال انتخاب شدید.
از شما ممنونم اما به هر حال دریافت هر جایزه ای می تواند بسیار زیبا باشد؛ چراکه این خوشحالی نه به خاطر گرفتن جایزه بلکه به خاطر این است که به زحماتی که شما کشیدید احترام گذاشته می شود و تلاش شما را می بینند. من از همه کسانی که رای شان من بودم تشکر می کنم اما باید بگویم کسانی لایق گرفتن این جایزه هستند که تلاش زیادی کردند. بار اصلی تلاش ها روی شانه های آنها بود. این جایزه باید به بازیکنانی تقدیم شود که بیشترین زحمات را برای پرسپولیس کشیدند. این جایزه متعلق به کادر پزشکی، کادر اداری، کادر تدارکات و... است که زحمات زیادی کشیدند تا پرسپولیس به موفقیت برسد.
خیلی ها فکر می کردند که احمد نوراللهی به عنوان بهترین هافبک سال انتخاب می شود اما این جایزه به مهدی کیانی رسید. نظر شما در این خصوص چیست؟
انتظار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار