در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان سپاهان به مصاف هیئت فوتبال البرز می رود و ذوب آهن با ملوان بندرانزلی دیدار می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، هشتمین هفته از لیگ برتر فوتبال بانوان روز جمعه برگزار می شود و ذوب آهن در خانه و سپاهان خارج از خانه به مصاف حریفان خود می روند.
در اصفهان و در ورزشگاه شفق ذوب آهن میزبان ملوان بندرانزلی است.
هرچند ملوان نشانی از تیم مدعی چند فصل گذشته ندارد، اما هنوز هم مصاف با این تیم حساسیت های خاص خودش را دارد.
ذوب آهن 6 امتیازی در رده هفتم جدول رده بندی قرار دارد و ملوان بندرانزلی با 5 امتیاز تیم نهم جدول رده بندی است.
هر 2 تیم هفته هفتم لیگ برتر را با شکست پشت سر گذاشته اند. ذوب آهن با 3 گل از آذرخش کردستان شکست خورد و ملوان هم با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شهرداری سیرجان شد.
سپاهان که هفته گذشته با پیروزی پرگل 5 بر صفر برابر همیاری ارومیه 14 امتیازی شد و به رده چهارم جدول آمد، در هفته هشتم لیگ برتر مهمان هیئت فوتبال البرز است.
حریف این هفته سپاهان با 13 امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد. هیئت فوتبال البرز هفته گذشته برابر شهرداری بم حاضر نشد تا با باخت فنی 3 بر صفر مواجه شود و سریال حاضر نشدن تیم های لیگ برتر بانوان مقابل حریفان شان در این فصل هم تکرار شود.
سپاهان در صورت پیروزی برابر نماینده البرز می تواند به رده سوم جدول رده بندی صعود کند، به شرطی که پالایش گاز ایلام برابر آویسای خوزستان پیروز نشود.
سپاهان که این روزها شاهد درخشش هاجر دباغی و گلزنی های بازیکن ملی پوش خود است، امیدوار است با درخشش این بازیکن برابر هیئت فوتبال البرز هم نتیجه خوبی بگیرد.
دباغی با 4 گلی که وارد دروازه همیاری ارومیه کرد، 10 گله شد و در جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال بانوان پشت سر سارا قمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار