دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید حزب الله ضمن تجلیل از مقام شهداء گفت: استراتژی رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران شکست خورده است.
به گزارش راسخون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید حزب الله( حزب الله لبنان یازدهم نوامبر را روز شهید نامگذاری کرده و هر سال این روز را به یاد شهدایش گرامی می دارد) گفت: به همه مسلمانان سالروز میلاد رسول گرامی اسلام(ص) را تبریک می گوییم.
عملیاتی که شارون را خوار و ذلیل کرد وی در ادامه بیان کرد: عملیات استشهادی احمد قصیر عملیاتی مهم در تاریخ جنگ عربی-اسرائیلی به خاطر خساراتی که به دشمن صهیونیست وارد شد، محسوب می شو. در روز شهید یادآور می شویم که چگونه شارون به خاطر شکستی که به ارتشش پس از عملیات استشهادی احمد قصیر وارد شد، خوار و ذلیل شد. روز شهید به مثابه سالروزی برای هر شهیدی از شهدای حزب الله است. شهداء اهل ایمان و اعتقاد بودند. آن شهیدان جنگشان در راه خدا و دفاع از مقدسات و مظلومان بود.
دبیر کل حزب الله لبنان گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ارتش آمریکا همانند مزدوران رفتار می کند و از این رو آنها تصور می کنند که همه مردم به این شکل هستند.
نصرالله افزود: شهیدان ما را وارد زمان پیروزی ها و دستاوردها کردند و ما از آنها تشکر می کنیم. از دستاوردهای شهیدان دفع خطرهای بزرگ از کشور ما بود از جمله آنچه در سالهای گذشته در برابر یورش تروریستها رخ داد. شهیدان ما را به کشوری تبدیل کردند که مقامات صهیونیستی به لبنان به مثابه تهدیدی برای آنها می نگرند.
دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: مقاومت امروز در ...

سرخط اخبار