حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| تونل پرسپولیسی ها برای برانکو/ جیمی جامپ در آغوش سیدجلال

خبرگزاری تسنیم جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۲۶
بازیکنان پرسپولیس در جشن قهرمانی تیم شان برای سرمربی تیم خود تونلی باز کردند و او را در آغوش گرفتند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم برگزار شد و بازیکنان پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر بردند.
* در ابتدای این مراسم اشکان خورشیدی و کمک های او به عنوان تیم داوری این بازی مدال های خود را از حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ دریافت کردند.
* در ادامه ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کنار بهاروند آمد و به ترتیب مدال های قهرمانی بازیکنان تیم پرسپولیس را یک به یک به آنها اهدا کرد.
* بازیکنان پرسپولیس در میان تشویق شدید هواداران شان با اعلام نام های خود به سمت سکوی قهرمانی رفتند و مدال های خود را دریافت کردند.
* علیرضا بیرانوند در حالی که برای اهدای مدال به سمت سکو آمد که پیراهن شماره 3 را به نشانه سه قهرمانی پیاپی تیمش در دست داشت.
* رادوشوویچ و بودمیر دو بازیکن کروات پرسپولیس با پرچم کرواسی روی سکو حاضر شدند.
* برانکو ایوانکوویچ و دیگر اعضای کادرفنی پرسپولیس آخرین نفراتی بودند که روی سکو آمدند و بازیکنان در این بین برای او تونلی باز و شادی خود را با سرمربی تیم شان تقسیم کردند.
* پیش از بالا بردن جام قهرمانی پرسپولیس توسط سید جلال حسینی، یک جیمی جامپ وارد زمین شد و با ورود به محوطه اهدای جام، سید جلال حسینی را در آغوش گرفت و سپس توسط مسئولان ورزشگاه به بیرون انتقال یافت.
* بازیکنان پرسپولیس پس از بالا بردن جام قهرمانی، یک به یک عکس یادگاری گرفتند.
* آتش بازی زیبایی در لحظه بالا بردن جام قهرمانی در ورزشگاه تختی جم به نمایش درآمد.
* مهدی محمدنبی عضو هیئت مدیره پرسپولیس با حضور در سکوی قهرمانی جام را بالای سر ...