اعضای هیأت رئیسه چهارمین سال پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان مشهد، انتخاب شدند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، شهناز رمارم در شصتمین جلسه علنی شورای شهرستان مشهد که در تالار شهر مشهد برگزار شد، گفت: در یک سالی که گذشت کارهای بسیاری انجام شد از جمله اینکه بانک اطلاعاتی جامع شورای شهرستان آماده شد و توانستیم گردهمایی شوراها و دهیاران را با حضور مدیران برگزار کنیم که متأسفانه به دلیل کرونا و استعفای یکی از اعضای شورای شهرستان مدتی حدنصاب نداشتیم و مجددا به حدنصاب رسیدیم که گردهمایی شورای رضویه به تعویق افتاد و بخش مرکزی که دارای شورا نیست و بلاتکلیف است.
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد با اشاره به اینکه نشست هایی در تهران با معاونت محرومیت زدایی رئیس جمهور و مدیران کشوری و استانی در جهت رفع مشکلات داشته ایم، ادامه داد: آنچه مسلم است همیشه کلانشهر و شهر مرکزی هر شهرستان شرایط خیلی بهتری نسبت به اطراف دارند.
وی بیان کرد: شهرهایی مانند ملک آباد و رضویه با بودجه کمی که دارند امکان اینکه بتوانند در رفع محرومیت زدایی گام بردارند، نیست و تعارض هایی که در توسعه این دو شهر وجود دارد دست شورا و شهرداران را بسته و در این جهت نشست هایی انجام شده است.
رمارم با بیان اینکه مادرشهر باید از شهرهای اطراف حمایت کند، عنوان کرد: شهر مشهد برای پیشگیری حاشیه و توقف رشد مهاجرت به مشهد باید جمعیت پذیری را بین شهرهای ملک آباد، رضویه و گلبهار تقسیم کند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد با اشاره به اینکه برای پیشگیری از رشد حاشیه شهر مشهد نیاز است شهرها و شهرک های اطراف تقویت شوند، خاطرنشان کرد: اگر روستاهای اطراف شهر مشهد آباد شوند، این روستاها عزت و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار