گزیده ای از پست های هنرمندان در فضای مجازی را مشاهده می کنید.

به گزارش خبرنگار، رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره های معروف هنری برای طرفداران و دنبال کنندگان این حوزه می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آن ها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند.
این روز ها چهره هنرمند عرصه موسیقی، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه ای برقرار می کنند.
در ادامه می توانید بخشی از فعالیت های هنرمندان سینما، تلویزیون و موسیقی در فضای مجازی را مشاهده کنید.
سپند امیرسلیمانی ، بازیگر سینما و تلویزیون در تازه ترین فعالیت مجازی اش تصویری از پشت صحنه سریال طنز «باخانمان» که این شب ها از شبکه سه سیما پخش می شود را در صفحه اش به اشتراک گذاشته و نوشته است:
" سریال با خانمان کارِ برزو جان نیک نژاد کنار امیرکاظمى عزیز
این کار رو خیلى دوست دارم
خیلى سخت بود که بعداً در مورد سختیهاش میگم اما خیلى چسبید "
حجت اشرف زاده، خواننده شناخته شده موسیقی سنتی و پاپ با انتشار پستی در صفحه اش از مخاطبان درخواست کرد در یک نظرسنجی شرکت کنند.
" دورتون بگردم. بگید کدام بیت یا شعر از آثارمون رو دوست دارید؟ دوستانم در مجموعه ی چکامه قرار هست محصولاتی با اشعار منتخب شما تولید کنند که از بین همین کامنت ها و نظرات و پیشنهادات شما به قید قرعه تعدادیش رو با عشق به شما تقدیم خواهیم کرد. منتظر شعرها و بیت های مورد علاقتون از بین آثارمون هستیم.
عشق بر شما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار