پناهیان با بیان اینکه باید حلقه ای بین مردم و دولت ایجاد شود، گفت: باید دانشجویان بسیجی طوری باشند که وقتی دولتمردان بشنوند گروهی از بسیج آمده تا برای کارهایشان تدبیر کند، رنگ از رخشان بپرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پناهیان در گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی که با حضور ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور در تهران برگزار شد، گفت: اینکه ما بخواهیم مشکلی را به مسئله تبدیل کنیم نیازمند مطالعات دقیق است سوال من این است ما تا کی باید صبر کنیم که هر کسی برای ریاست جمهوری و مناصب دیگر بخواهد بیاید نقش اپوزسیون نظام را بازی کند؟
پناهیان ادامه داد: مسئولین حساب دستشان باشد که این مملکت مملکت امام زمان است و اگر در شرایط ضعیف ترین افراد کشور زندگی نکنند یک جای کار آن ها می لنگد.
وی افزود: معلوم نیست تصمیم گران شدن بنزین را چه کسی گرفت؟ در مورد کلیت آن توافق شده بود و همه در کلیت موافق بودند، اما در مورد اینکه بنزین به یکباره گران شود کسی نمی دانست چه کسی تصمیم گرفته است. من نمی خواهم فضا را تلخ کنم و بگویم چه تعداد از نمایندگان مجلس و مسئولین اقوام و فرزندانشان را در شرکت های خصولتی جای داده اند. مسئولین و دولت باید ببینند آنجا خبری نیست تا هرزه ها و کلاش ها بروند مسئول شوند، تا کسی نرود آنجا و نقش اپوزیسیون به خود بگیرد و زبان بازها نروند مسئولیت برعهده بگیرند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه رهبری از چند سال قبل درباره مسئولیت بسیج به مسئله محوری اشاره داشته اند گفت: رهبری درباره بسیج حدود ۴، ۵ سال پیش فرمودند: مردم سالاری دینی به این نیست که مردم پای صندوق های رای بروند و رای بدهند مردم سالاری دینی این است که مردم در همه عرصه ها حضور داشته باشند و بعد در ادامه فرمودند: بسیج مظهر مردم سالاری دینی است از نمونه های این مردم سالاری رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم نیز هست بسیج همان قدر که از کار حمایت می کند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار