دفاع سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی از سعید عبدولی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱
دفاع سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی از سعید عبدولی

اعتمادآنلاین| حسام الدین جعفری با اشاره به رضایت محمد بنا از نتیجه تیم منتخب اعزامی به جام وهبی امره اظهار داشت: بنا از عملکرد تیم رضایت داشت، بالاخره ما در این جام 4 طلا و 3 برنز گرفتیم و آنهایی هم که باختند، کشتی های خوبی گرفتند. سعید عبدولی هم خوب بود، مبارزه او مشکل داوری داشت، وگرنه نمی باخت. البته این باخت به نفع خودش بود، فهمید که کجای کار قرار دارد.
وی با تاکید بر اینکه بنا نظر مثبتی در مورد سعید عبدولی دارد، تصریح کرد: عبدولی یک کشتی گیر در کلاس جهانی است که اگر به مرز آمادگی برسد می تواند مدال بگیرد.
سرپرست تیم ملی فرنگی ادامه داد: روز به روز وضعیت کشتی فرنگی بهتر می شود. محمد بنا دو سال بود که از تیم جدا شده بود، حالا که آمده باز هم روی یک سری جوان سرمایه گذاری می کند. همین نفراتی که به وهبی امره رفتند، یک تعدادشان کسانی بودند که کسی روی آنها حساب نمی کرد اما حالا می دانیم اگر روی شان کار کنیم می توانند جزو بهترین ها باشند.
جعفری با اشاره به اعزام تیم منتخب فرنگی به جام بین المللی مجارستان گفت: با توجه به اینکه مسابقات در قلب اروپا برگزار می شود، حتما تیم های خوبی می آیند، ضمن اینکه ما چند روز قبل از مسابقات هم تمرینات مشترکی با تیم های شرکت کننده در این جام خواهیم داشت.
منبع: تسنیم

[ مشاهده متن کامل دفاع سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی از سعید عبدولی اعتماد آنلاین ]

آخرین اخبار اعتماد آنلاین