در ۱۲۰ کیلومتری بارسلونا شهری شگفت انگیز با یک خیابان وجود دارد.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا ، در ۱۲۰ کیلومتری بارسلونا یک مکان شگفت انگیز وجود دارد: در فلات صخره ای باریک، یادآور دم اژد ها، خانه ها در دو ردیف قرار گرفته اند و حتی شگفت آور است که چگونه می توانند در چنین منطقه کوچکی با عرض کم قرار بگیرند. شهر Castellfollit de la Roca، ساخته شده در صخره ای قرن ها پیش، به شهر Castellfollit de la Roca معنای واقعی کلمه می تواند یکی از نقاط برجسته اسپانیا را گردشگری باشد که مطمئناً ارزش بازدید را دارد. البته مگر اینکه ترس از ارتفاع داشته باشید.
هزاران سال پیش این سنگ از گدازه های آتشفشانی شکل گرفته است
سنگ بازالت که این شهر بر روی آن ساخته شده است در کاتالونیا، در پارک طبیعی استان جیرونا واقع شده است و در نتیجه برخورد جریان های گدازه آتشفشانی شکل گرفته است. علاوه بر این، طبیعت این سنگ را در دو مرحله ساخته است: اول، حدود ۲۱۷ هزار سال پیش، در هنگام فوران آتشفشان، بنیادی برای این سنگ تشکیل شد، و خیلی بعد، اما خیلی خیلی پیش، به نظر می رسید که فوران دیگری دیواره ها را عمداً برپا کرده است، چیزی شبیه فلات باریک را تشکیل داد.
چاپ سنگی گودفروی انگلمان از نقاشی J. -Ch. لانگلوی، قرن نوزدهم
ارتفاع سنگ ۵۰ متر است و مساحت محلی که این یک خیابان واحد با دو ردیف خانه در آن ساخته شده است تنها ۶۷۰ متر مربع است. در کمال تعجب، این شهر کوچک، که برخی از کتاب های راهنما حتی آن را یک روستا می نامند، دارای مناظر جالب بسیاری است. این شهر دارای کلیسای خاص خود (سان سالوادور) است و تاریخچه آن از قرن XIII آغاز می شود، زمانی که یک کلیسای کوچک در اینجا ظاهر می شود. در طول زمان کلیسا، بار ها تخریب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار