خدمت رایگان اینترنت برای مشترکان خانگی؛ به زودی، عرضه متانول سه پتروشیمی در بورس انرژی، پرداخت ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصد به مشاغل، رشد نقدینگی امسال ۱۶.۳ درصد کاهش می یابد برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری شبستان ، مهمترین اخبار اقتصادی امروز دوشنبه پنجم خرداد ماه شبستان به شرح زیر است:
وجوه واریزی در طرح فروش فوق العاده در اختیار خودروساز نیست
«سید مهدی جلالی»  گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده، وجوه واریزی مردم در طرح فروش فوق العاده به حساب این خودروساز واریز نمی شود و امکان برداشت از آن هم وجود ندارد. نظر به اینکه این پول های واریزی در اختیار خودروساز قرار ندارد و بنابر محدودیت های قانونی که از طرف بانک های عامل مطرح شده، امکان تعلق گرفتن سود به وجوه واریزی متقاضیان وجود ندارد.
معاون مالی ایران خودرو با بیان این مطلب که در طرح فروش فوق العاده متقاضی باید ۵۰ درصد قیمت خودرو را بپردازد، خاطرنشان کرد: مبالغ متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو به حساب سه بانک ملت، تجارت و صادرات واریز می شود.
جلالی تاکید کرد: بعد از اعلام نتایج قرعه کشی کل مبلغ ۱۵ هزار نفر پذیرفته شده در طرح فروش فوق العاده به حساب ایران خودرو واریز خواهد شد.
معاون مالی ایران خودرو تصریح کرد: یک هفته بعد از انتخاب مشتریان نهایی در قرعه کشی پول سایرین (غیرپذیرفته شدگان) از طریق شماره شبای آنان مسترد می شود.
خدمت رایگان اینترنت برای مشترکان خانگی؛ به زودی
«محمد جواد آذری جهرمی» در یادداشت اینستاگرامی اعلام کرد: به زودی «خدمات رایگانی» که برای مشترکین خانگی مشخص کردیم را هم ارائه خواهیم کرد، اگر درخواست استفاده از خدمات اینترنت خانگی دارید به سامانه xdslplus.ir بروید و با چند کلیک، جزو اولین نفراتی باشید که ثبت درخواست می کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری