Mark Wiens یکی از ۲۰ چهره شناخته شده در یوتیوب است، ویدئوهای او از غذاهای خیابانی گاهی اثری شبیه بمب در شبکه های اجتماعی دارد. او حالا در ایران است.

- اخبار رسانه ها -
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، مارک درحالی به ایران سفر کرده که تحت تاثیر اقدام رسانه های جهانی، ایران کشوری ناامن معرفی شده و سفر به آن درحال حاضر اقدامی خطرناک قلمداد شده است. وزارتخانه های امور خارجه برخی کشورها از جمله فرانسه نیز در ماه های گذشته نقشه ایران را در وب سایت خود به رنگ زرد (ناامن) درآورده و از علائم هشداردهنده برای سفر به این کشور استفاده کرده و حتی شهروندان شان را نیز از این سفر برحذر داشته اند. این توصیه ها سبب تجدید نظر بعضی از توریست ها برای سفر به ایران شده است.
با این حال برخی شخصیت های اثرگذار در شبکه های اجتماعی بدون توجه به اخبار رسانه ها و توصیه های دولت ها راهی ایران شده اند؛ کشوری که این روزها ناآرام و آشفته نمایش داده می شود.
پیش از مارک وینز،  جهانگردان اثرگذار دیگری به ایران سفر کرده تا به گفته خودشان چهره واقعی این کشور را نشان دهند. ویدئوهای آن ها نه تنها مخاطبانشان را، بلکه دیگر شخصیت های اثرگذار در یوتیوب را برای سفر به ایران به صف درآورده است.
«ترِوُر جیمز» و «مارک وینز» که جزو 20 چهره مطرح یوتیوب در سال 2019 بوده اند.
جیمز حدود یک ماه پیش به ایران سفر و از غذاهای محلی ایران ویدئوهایی تهیه کرد.
مارک از دو سال پیش قصد داشته به ایران سفر کند. او گفته بود: «ایران یکی از کشورهای مهم در لیست من است، از آن هایی که حتما باید سر بزنم و غذاهای خوشمزه اش را امتحان کنم اما متاسفانه تا امروز این شانس را نداشته ام و بیشتر هم به دلیل بودجه و اقامت بوده است. امیدوارم این اتفاق زودتر بیفتد و بتوانم به ایران سفر کنم.»
او حالا با انتشار تصاویری از برج آزادی و کباب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار